Přejít na výpis diskuzí

Někteří lidé jsou zřejmě imunní vůči Alzheimeru. Už tušíme, proč

6.9.2018 20:53
Ladislav Loukota 3 příspěvky

Mohli bychom jednou přijít na to, jak vyléčit Alzheimerovu chorobu? Po dvou letech se opět objevily náznaky, že se rýsuje kladná odpověď. Zdá se totiž, že někteří lidé jsou vůči projevům Alzheimera imunní, a to přestože u nich choroba vesele bují. Z čeho pochází tento paradox?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • astv

  Neuvěřitelné !!!

  Největším problémem pacientů s Alzheimerovou nemocí je to, že oni si vytvoří svůj vlastní svět, svou vlastní bublinu, v níž žijí a nikdo je z té bubliny nedokáže vytrhnout. Jejich okolí šílí, ale oni si žijí "svůj vlastní život".

  Demence a ztráta paměti, to je naprosto podružné.

  Tak bych prosil, kdyby toto autoři "vědeckých článků" toto laskavě vzali na vědomí.

 • A v čem je prosím problém - např. v čechách může zcela demxxntní howado předstírat že zastává úřad prezidenta a jsou jedinci, kteří mu to dokonce i věří. Tak kde je problém????

 • V podstate je to jedno . Alzehajmer nebo neco jineho. Jednomu zustane cily mozecek ale vysype se srdicko , kdyz ne srdicko , tak treba zaludek , plice , ledviny ... Nekonecne mnoho kombinaci. Clovek nebyl staveny na vic nez tak okolo tech 80 + - . Vyjimky jsou ale je jich moc malo . Nad tenhle vek uz je to trapeni vetsinou. A jedno s cim. Dusevni nebo fyzicky vypadek drive nebo pozdeji prijde . 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit