Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zkratka nevysvětlitelné == mimozemské je prostě jen zkratka :-)

 • Tento článek je pořádná porce demagogie.

  Za prvé: Tisková konference a studie se dá shrnout tak, že pro mimozemský původ UFO/UAP důkazy NASA zatím nemá, nicméně tato verze se nedá ani zcela vyloučit. Prostě neví.

  Za druhé: Sám Bill Nelson prohlásil, že by rádi problematiku UFO/UAP zbavily stigmatu, kdy se profesionálové třeba z řad pilotů bojí o zkušenostech s neidentifikovanými objekty mluvit. A to přesně kvůli takovým demagogům jako jste vy, kteří se nezdráhají používat označení ,,blázen,,. 

  Za třetí: Nedávno na tiskové konferenci prohlásil poradce Bílého domu John Kirby, že UFO/UAP je legitimní problém jelikož jim čím dál více narušují tréninkový proces pilotů.  I sám Bill Nelson dnes prohlásil, že by tuto problematiku rád zbavil stigmatu. 

  Z toho a i z této bezprecedentní konference NASA je zjevné, že problematiku UFO/UAP berou americké složky vážně - narozdíl od redaktorů z Nedd.cz, kteří by lidi jenž se zcela racionálně pozastavují nad možností mimozemského původu by nejraději všechny označily za blázny.

  Mimochodem, kde jsou výsledky vyšetřování po třech sestřelených objektů z poloviny února u DeadHorse (Aljaška), Whitehorse (Yukon) a Lake Huron? Kde je nějaká foto/video dokumentace a rešerše o co šlo? Verze, že šlo o čínské špionážní balóny byla vyloučena americkým prezidentem. Generál vzdušných sil je nedávno opět označil jako OBJEKTY, nikoliv balóny. Některé objekty dokonce ovlivňovali přístroje stíhaček. Tak jak to tedy je? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit