Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já tomu říkám čínská chřipka. To se ale nesmí. Naše mafiánské a estébácké struktury, kterými je tento stát prolezlý skrznaskrz, potřebují dělat s otrokářskou Čínou business. Všeci ho robí, hej? Za tím účelem je nutné upravit domácí politiku a učit se od čínských soudružek a soudruhů, že? Ostatně se to týká celé Evropské unie se snahou o centrální hospodářství a jednotnou (komunistickou) socialistickou děsběs politiku.

 • To je super, ze tady s nami zustane. Doufam, ze skosi kornouta, ktery si necha rikat anton.janak abychom uz nemuseli preskakovat pri cteni, ty jeho vyblitky...ha...ha

 • realista

  Na tom slavném koronaviru je zajímavých pár zvláštností. Objevil se ve městě Wu-chan, kde mají speciální laboratoř na výzkum nebezpečných patogenů. Také je zajímavé, že ve Wu-chanu se plošně jako na prvním místě začala testovat propagovaná síť 5G. Dva měsíce po ukončení testování této sítě se objevil koronavirus. Údajně má 5G ničit imunitní systém člověka. Další věc je americká laboratoř InOvio která prý obdržela devět milionů dolarů na výzkum vakcíny proti koronaviru. A tu prý dokázali vyvinout za dvě hodiny.

  Co si o tom člověk má myslet? Že se jedná o umělý konstrukt jímž chtějí nějaké síly v pozadí vyděsit lidstvo a přinutit ho k vakcinaci a kontrole skrze sítě 5G? Jedná se snad o omezení a likvidaci populace? O pokusy dostat Lidstvo pod chemickou a elektronickou kontrolu? 

 • Ale jsou i horší virusy, než SARS-CoV-2!

   Včera jsem se (na místní poště) setkal s velmi nebezpečnou, zákeřnou, formou virusu, 

  pracovně jej nazývám

  "kor-U-navirus", 

  Tenhle prevít dokáže prostřednictvím složenek, inkasa, složenky k dani podle vyplněného 

  daňového přiznání likvidovat všechny koruny, desetikoruny, dvacetikoruny, 

  ale i další mince, o bankovkách nemluvě....

  Kam se na něj hrabe onen SARS-CoV-2 ! ! !

  Kam se na něj hrabe dokonce i kyselina sírová, případně lučavka královská - tekutiny 

  v porovnání s tímto prevítem - prakticky neškodné!

 •  Ve vědeckých kruzích je známo, že  Wuchanský virologický institut je jediné pracoviště v Číně, mající oprávnění nakládat se smrtícími virusy - dle dostupných materiálů je známo, že jde o laboratoř zapojenou (mimo jiné) do tajného programu čínské armády pro vývoj biologických zbraní. 

  A epidemie začala právě ve Wu-Chan...

  Jistě ouplnou náhodou....

  • A desinformace  - dokonce intensivně vytvářené na těchto stránkách bolševiky - kolem coronavirusu evokují dobrý - dokonce velmi dobrý - příklad lhavé povahy bolševika - už z doby po nehodě jaderné elektrárny v Černobylu 26.4. 1986!

   Hlavní hygienička MUDr Dana Zusková (jinak mj. manželka primátora hl. města Prahy) tehdy dokonce doporučovala rodičům, aby bez obav brali dětido přírody, neboť jim nic nehrozí.... 

   Důvěřujte nám,“ obracela se na veřejnost. 

   Ale už tehdy o pravdivosti jejích - bolševickou partají předepsaných - tvrzení už tehdy mnozí lidé (s úspěchem) pochybovali! 

   Kdo si tehdy (např. v Českých Budějovicích) přepnul na rakouskou televizi, tak na vlastní oči viděl, jak divákům ukázali radioaktivní mrak a jeho graficky znázorněný postup přes území Střední Evropy - kdy hlasatelka ORF jasně řekla, že sice není jasné, nakolik je onen mrak nebezpečný, ale že bude lepší, aby děti do šesti let zůstaly doma, aby rozhodně nechodily ven.  

   Aby lidé nejedli čerstvou zeleninu a nepili mléko, které obsah radioaktivních prvků mít mohou. ORF důrazně varovala i před konsumací lesních plodů (včetně hub). 

   Takže - aspoň na jihu Čech a Moravy, o Bratislavě nemluvě, začalo být lidem jasné, že žádná "společenská smlouva" mezi bolševickým režimem a konformním davem neexistuje! 

   Dav v naší zemi - si onu "společenskou smlouvu" namlouval, a to až do roku 1989. protože to bylo pro většinu lidí pohodlné - aby omluvil, že je k bolševickému režimu konformní  - jako je tomu teď v Číně...

   • Laicky napsaný totální nonsens - hodný Aeronetu...

    Takovéto ... z dílny nicku anton.janak by mohl uvěřit jen velmi, opravdu velmi duševně omezený člověk - ani úplný hlupák by na toto nenaletěl. . .

   • POKUS NA LIDECH NENÍ -  pro čínskou vládu, natož pro generalitu čínské armády   ŽÁDNÝ PROBLÉM!

    To je - doufám - z posledních událostí jasné...

    I když virus 2019-nCoV se smrtností pod 3% (většinou jedinců se zdravotním stavem. již oslabeným jinými nemocemi, či chronickým zdravotním postižením) je zdánlivě "neškodná záležitost" - jak se o současné problematice vyjádřil  expremier České republiky, jistý Bohuslav Sobotka 

    - potvrdil tak své pohrdání lidmi v této zemi, ale to už deklaroval onou "valorisací důchodů" za dob svého vládnutí, 

    - za přispění jistého ing. Kalouska, coby ministra financí, co "zplodil" největší deficit státního rozpočtu po roce 1989)

 • A teď si vezměte, že Americké výzkumné laboratoře se před několika lety pochválily, že se jim podařilo kompletně zmapovat celý genom nejvýznamnějších patogenních baktérií a virů na světe. Pod pojmem “zmapovat” se rozumí to, že vědí, jakou funkci má konkrétní gen v buňce a co se stane, pokud ho odstraní anebo přidají do jiné buňky. Zkombinujte si to s výše uvedeným a máme tu technologii, pomocí které si americká armáda dokáže poskládat útočný patogen doslova na objednávku ( lži o zbraních hromadného ničení jako záminka k napadení suverénního státu už nefrčí a na ČLR nemají konvenční kapacity ). Tak co udělají američtí hoši?  Vezmou povrchové proteiny z chřipkového virusu, přidají útočné proteiny z HIV virusu, přidají gen na produkci nějakého toxinu, další gen na maskovaní před imunitním systémem, další gen na tvorbu náhodných mutací a “hurá”, máme tu novou pandemii…

  • Laicky napsaný totální nonsens - hodný Aeronetu...

   Takovéto ... z dílny nicku Kulihrach15 by mohl uvěřit jen velmi, opravdu velmi duševně omezený člověk - ani úplný hlupák by na toto nenaletěl. . .

 • mun.go

  Ale nová nemocnice ve Wu-chanu se může zavřít ...

  Wuhan's biggest temporary hospital could close in March

  We expect maybe in mid-March or during the last ten days of March, our patients will be basically discharged from the hospital, because fewer patients are being admitted and the number of patients being discharged is gradually increasing now. So we can have at least 50 to 100 people discharged every day, according to current discharge standards. If nothing special happens, I expect the operation of our makeshift hospital, the biggest one in Wuhan, could complete its historical mission by the end of March.

 • Co se týče nedostatku, či dokonce chybění ochranných roušek, 

  zájemci o tyto si mohou z přeloženého kapesníku a dvou tkaniček do bot délky nejméně 60 cm si ochrannou roušku snadno zhotovit sami. 

  Do přeložení všijeme jednu tkaničku, volné cípy dole sešijeme a přišijeme ke druhé tkaničce, kterou upevníme dalším stehem ke středu přeloženého kapesníku... 

  Přesně tak se vyráběly ochranné roušky dříve - často jen jednovrstevné...

 • Pisatel z nicku Kulihrach15 zcela pomíjí skutečnost, že ve WU-Chan se nenachází žádné diplomatické zastoupení USA v Čínské lidové republice. Čili nemohlo být na území této - neexistující - mise nic nalezeno.

  A i kdyby se tam diplomatické zastoupení kterékoli země (nejen USA ) nacházelo, tak - podle platných Vídeňských úmluv o diplomatických stycích - v ČR ve Sbírce zákonů pod č. 157/1964 Sb - které Čínská lidová republika podepsala a zavázala se je dodržovat,

  území na kterém se diplomatická mise nachází, ale i místnosti v budovách  mise podléhají zvláštní ochraně, a to zejména před vniknutím, exekucí či uplatněním jiných donucovacích prostředků.

  Na rozdíl od toho je známo, že 

  Wuchanský virologický institut, jediné pracoviště v Číně, které má oprávnění nakládat se smrtícími virusy - dle dostupných materiálů je známo, že jde o laboratoř zapojenou (mimo jiné) do tajného programu čínské armády pro vývoj biologických zbraní. 

 • Oficiální vyhlášení ministerstva zahraničních věcí Číny uvedlo, že kontejnery byly  nalezené 30. ledna, potom, co byl evakuovaný generální konzulát USA ve Wu-chanu v souvislosti s vypuknutím nového viru. Vyhledávaní se  uskutečnilo po tom, co Čínská zpravodajská služba přinesla „nezpochybnitelné materiály“, jejichž obsah  nebyl dosud zveřejněný.  „Když  pokusy získat komentáře k oficiálním a uzavřeným kanálům v průběhu několika dní nevedly k jasným odpovědím, rozhodli jsme se přesunout tuto otázku na jinou úroveň a požadovat odpověď na veřejnosti“ oznámilo čínské ministerstvo zahraničních věcí. Čína také začíná požadovat naléhavé zasedání Bezpečnostní rady OSN, uvedla zástupkyně ministerstva zahraničních věcí Číny Hua Chunying. Ministerstvo uvedlo, že bylo nalezeno celkem osm kontejnerů s biologicky nebezpečnými značkami. Agentura Xinhua News Agency zveřejnila svoji fotografii ve vojenském skladě v blízkosti konzulátu. Boxy byly zabalené do dvou vrstev plachty a zakopané na zahradě generálního konzulátu v hloubce jeden a půl metru. Jejich obsah nyní studují čínští vojenští biologové. Je známo, že Koronavirus je patentovaný v USA, Koronavirus vytvořil Bill Gates. Nyní je vlastník licence na vir The Pirbright Institute, sídle Surrey, England.

  • Až na to -že se ve Wu-Chan nikdy generální konsulát USA nenacházel...

   A i kdyby se tam nacházel a byl dočasně opuštěn, pak - jako každá diplomatická mise - požívá podle platných Vídeňských úmluv o diplomatických stycích - v ČR ve Sbírce zákonů pod č.157/1964 Sb - které Čínská lidová republika podepsala a zavázala se je dodržovat,

   území na kterém se diplomatická mise nachází, ale i místnosti v budovách  mise podléhají zvláštní ochraně, a to zejména před vniknutím, exekucí či uplatněním jiných donucovacích prostředků.

   • Karel

    A co když byl opuštěn trvale nebo o "dočasnosti" Čínu neinformovali v čas, a mezitím došlo k "odhalení".

  • O podobném pisálkovi - co vytvořil tento HOAX -  byl včera pořad v ČT - jistý bloger Aeronetu z Trenčína...


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit