Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne koule, ale skleněný válec, nebo sklenice položená na ležato. 

    Nevidím v tom mi kdovíjakou záhadu. 

    • že by jako pán Ježíš držel flašku dnem dopředu?? Popírám to-není vidět špunt! A to tě dostane na hranici kacíři!

  • ...vy máte starosti...jděte raději budovat kapitalizmus s lidskou tváří( pokud je to možné...che, che !) a zelezte do díry !

  • ...vy máte starosti...jděte raději budovat kapitalizmus s lidskou tváří( pokud je to možné...che, che !) a zelezte do díry !

  • To tajemství je jiné nechápu kolik za to berou peněz protože mě trvalo asi 2 minuty než jsem na to přišel a je to úplně jinak.... Navíc je to tak jasné a přímo na očích ta správná odpověď. Je to tak jasné a jednoduché stačí se pořádně podívat a správná odpověď k řešení záhady či tajemství vám zazáří přímo do očí. nic za to od nikoho nikdy nedostanu proto si to tajemství ponechám pro sebe. Protože jsem diskreditovaný za to že znám pravdu. Za pravdu člověk ztrácí právo na životní úroveň i v dnešní době. Už mě tohle přijde opravdu neuvěřitelné jak lidská hloupost přináší lidem peníze za nic a já ten kdo je schopen vše vyřešit téměř hned budu vždy jen diskreditovanou součástí spodní vrstvy společnosti. Proto už nikomu nic nikdy nevysvětlím a vezmu si vše sebou do hrobu. 

  • gaheris

    Nejlíp věděla nejspíš Maří Magdalena jestli měl a nebo neměl nějaké koule!

  • jde o akvárko a mistr hrozi na deti ze jej vylili

  • mun.go

    Proč koule?

    Může to být plochý kulový segment ... část koule omezená dvěmi paralelními rovinami.


    • přes všechny pochybnosti věřím,že mistr koule měl...

      • Mno ale víte jistě jak to bylo s Ježíšem a ukřižováním.  Zde znám opět odpověď a velké tajemství které by změnilo historii. Další duvod proč musím  být jistou diskreditovanou částí společnosti. Další věc co si raději vezmu do hrobu než abych to někde napsal a někdo mi mou moudrost ukradl a přejal za svůj objev. 

      • Mno ale víte jistě jak to bylo s Ježíšem a ukřižováním.  Zde znám opět odpověď a velké tajemství které by změnilo historii. Další duvod proč musím  být jistou diskreditovanou částí společnosti. Další věc co si raději vezmu do hrobu než abych to někde napsal a někdo mi mou moudrost ukradl a přejal za svůj objev. 

      • Mno ale víte jistě jak to bylo s Ježíšem a ukřižováním.  Zde znám opět odpověď a velké tajemství které by změnilo historii. Další duvod proč musím  být jistou diskreditovanou částí společnosti. Další věc co si raději vezmu do hrobu než abych to někde napsal a někdo mi mou moudrost ukradl a přejal za svůj objev. 

      • Mno ale víte jistě jak to bylo s Ježíšem a ukřižováním.  Zde znám opět odpověď a velké tajemství které by změnilo historii. Další duvod proč musím  být jistou diskreditovanou částí společnosti. Další věc co si raději vezmu do hrobu než abych to někde napsal a někdo mi mou moudrost ukradl a přejal za svůj objev. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit