Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že v tomto článku je obsažena odpověď na otázky v jiném článku o multitaskingu. Lidé nemají stavěný mozek na rozvíjení mnoha oblastí najednou, tudíž některé oblasti musí nutně časem zaostávat. Proto jsou někteří jedinci šikovní jen na určité věci. Přitom, aby byl výsledek opravdu efektivní a nesnižovalo se IQ, je nutné se od začátku až do konce soustředit na jeden cíl a nenechávat věci nedokončené. Pouze jistá "nepořádnost", což je i multitasking, nebo také prokrastinace činí vlastně z lidí hlupáky. Jedou také na sto procent, ale výsledek je v podstatě nulový.
  • Naprostý souhlas.
  • Ano, ale je pravda, že i mistr tesař se někdy utne. Jsem jeden z těch odborníků a přesto i mezi námi kolegy jsou někdy nejen dohady, ale i hádky :-) Koukám, že vám dal někdo mínusy :-) Potrefená husa se vždy ozve ;-)
  • tečka využívá 100 procent a je stále blbý jako koště!!
  • Seš hňup, když zohledníš 5% informací k tématu a navíc to nezasadíš do dnešních poměrů které jsou výsledkem opravdu komplexních pochodů tak ti vyjde pěkná chujovina. Marek Novák.
  • Odborníci tu diskutovat nebudou, na to zapomeň. :) Ti chodí jinam, nebo vědu sami popularizují, pokud umějí psát. Tyhle články jsou určené pro masu, psané vtipně a atraktivně žurnalistou, nikoliv vědcem a mají za cíl probudit alespoň nějaký zájem lidí o vědu.
  • Diskuze nech zamindrákovaným blbcům, případně placeným proruským agenturám, tohle nemá smysl.
  • Kdopak z diskutujících je lékař odborník, který může mluvit zasvěceně a k věci? A tak je to u nás naprosto se vším. Stačí umět nadávat, zesměšňovat, být téměř hulvátem a v tu ránu všechno ví a všemu rozumí...Pravda není výsledek našich domněnek, ale souhlas se skutečností. A kdopak tu skutečnost zná na sto procent? Jo nadávat, zesměšňovat, to by nám ještě šlo... A ta reklama našeho myšlení a našich znalostí ... !
  • Na Nečase to sedí, ale jinak mimo tématu. *16*
  • Nějaká invence by nebyla? Mnohonickový žvanile, máš mnoho nicků a také mnoho stejných kydů, kterými tapetuješ - na víc tedy nemáš, že! *1*
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!!!!!!
    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,,
  • Paní Nagyová byla centrální mozek Nečasovy vlády v podstatě řídila bezmozky *1* a jednoho si dokonce vzala za manžela......
  • Mnohonickový žvanile, zatím si předvedl pouhou část svých nicků, ty asi budeš mít tu dutinu hlubší,... něco jako žumpa? Tedy, obsah-kvalita... *1*
  • Nečas u Nagyové vůbec mozek nepoužíval, nebylo to nutné, když používal jen své péro.
  • Souhlasím s tvrzením, že "...mozek nám frčí naplno." Jenomže když má někdo v lebeční dutině jenom rudou tečku, tak je skutečný efekt téměř nulový. Jak tady opakovaně dokazují ti co trpí tou "tečkovanou" paranoiou. *1* *1* *1*
  • A kolik procent uzivaji tri generalove,Necas a jini Nadrizeni ,ktere ukolovala Nagyova?
    Tecko ,musis krast stale nicky?!
  • Boze,tecko,vzdyt ty i pres plnou mozkovnu nenajdes ani smesny zbytek,tak se nechlub.
  • Vzhledem k tomu,že níže diskutující jsou zcela bez mozku a nedisponují ani 1% jako já nemohou porozumět tomuto článku.
  • Komouší mají místo mozků rudá lejna z dovozu, z CCCP.
  • Když šlověk používá 10% mozku, co používají komunisti, když mozky nemají, což zde permanentně dokazují?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit