Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně studie, která ukázala něco dobrého. Já bych se kávy nevzdala ani v případě, že by vědci zjistili, že je její pití škodlivé. Oni stejně každou chvíli zjistí něco jiného, takže si z toho nic nedělám. Vloni jsme si k Vánocům koupili nový kávovar, takže si můžeme dobrou kávu dopřát i doma.

• No, ať je to s tou kávou jak chce. Teď jsem si uvařil kafe a je to fajn. 😍

• Jasně a za pár týdnů nám jiná studie bude tvrdit, že pití kávy, i v malé míře, škodí...

• Pavle Pešku, 7.pád množ. čísla slova MYŠ není s myšmi, ale s myšima!

Napiš žádost škole, ať vrátí školné, vole.

::

• felix.julec

Ad kacka xxx Vy jste asi "produkt"dnešního školství.Česky 7.pád mn.č. slova myš je správně >myšmi<,jak napsáno v článku.Vy byste měla vrátit školné a nevím tedy kdo je u toho ten (automatický hlídač salonní češtiny mi vyhodil to slovo,které máte na konci diskuze).

• mun.go

Cena kávy na komoditní burze klesá. Je třeba zvýšit poptávku.

Latest Price & Chart for Coffee

• felix.julec

Omlouvám se,nechtělo se vytisknout a pak to vyjelo třikrát.

• felix.julec

>Pití kávy udržuje zdravé srdce a pomáhá přežít infarkt, tvrdí nová studie<

To říká kdo?Není to tak dlouho co jsem zase jinde četl,že čaj pomáhá..................

Tak srovnejte krok,nebo nepište tyto plky.Okurková sezóna novinářům přece začne až za dva měsíce.

• felix.julec

To říká kdo?Není to tak dlouho co jsem zase jinde četl,že čaj pomáhá..................

Tak srovnejte krok,nebo nepište tyto plky.Okurková sezóna novinářům přece začne až za dva měsíce.

• felix.julec

• Chybí mi zde recenze předsedy Senátu a kafaře Kubery. Kubera je znalec přes dobré kafe a dobrou cigaretu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit