Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • USA vesele vypouštějí špionážní satelity, ale naše skvěle informovaná média o tom neví. Třeba vojenský prototyp raketoplánu USA třéměř rok obíhal zemi a letmá zmínka se objevila po přistání. Rusové si s prominutím prdnou a u nás už to ví poslední snědý gambler v herně. Že prý se diví celý svět ( asi myšleno celý profašistický svět ). A tato Ruská družice je nebezpečná, bo ji řídí nedemokratičtí zelení mužíčci.
 • To jsou celí amíci a celá EU. Když amíci vypustí tajný raketoplán tak celý svět drží ústa, ale jsou silně znepokojení když něco podobného vypustí Rusové. Jsou to pokrytci a evropští kolegové posránci!!!
  Je to amícká lumpárna.
 • napětí mezi Ruskem a zlodějským, zkorumpovaným demokratickým západem stoupá !!!
  • Jo v rusku se nekrade a nekorumpuje, jaaaasneeee
   • ale to nikdo netvrdí, co se však tvrdí je my jsme ti křišťálově čistí a oni ti barbaři. A to i případech podobných tomuto. Což emerický raketoš co se dva roky potajomky motal po orbitě
    a kříšťálově čistí si hráli na mrtvého brouka.
 • Ale hoyno tady jde o ten princip. Mame zle rusko - co bylo je a bude zle. A pak zapad demokraticky mirumilovny - i kdyz predni politologove a jini dumalove upozornuji ze je imperalisticky i feudalni a demokracie je jen DEMO demokracie atd ... :-D
 • Nehorázné platy ministrů a generálů bez výdajů na osobní spotřebu dojíždění do práce a stravenky pro nejbohatší za nejlevnější cenu jídla mají i v parlamentu jakož to i na ministerstvech.
  Venezuala má alespoň největší zásoby ropy na světě ,takové být v Česku tak už nás okupují fašisti Německa neb i ted vydávají výrobky z českých továren za Německé,například zbrojovka uherský brod s výrobou drtičů kamení a sutě ,němci si napíší jen název německého výrobku,totéž Agrol Slavičín kde na universální traktor na vše na zemědělské usedlosti hospodářství pro sedláky je výraběn základ s největší pracností ,skopčáci fašouni z Bavorska si dosadí jen motor a napíší název výrobku Wisman .
  Opravdu jeto skorumpovaný stát Česká republika kde politici jsou jen samé oslavy a žranice .
  Kručí mně hladem v žaludku a ve Venezuele i v Peru mají tržiště s čerstvou dozrálou zeleninou za velmi solidní ceny že takové nebyli ani v době okupace Waršavského paktu,kdy nic nebylo a politici byli skorumpováni družbou s papaláši jako INg František Čuba,kdy nebyli schopní produkovat žádnou zeleninu ani jogurty a panoval nedostek dováželi jen zmetky z Nizozemí pracích práčků a mýdel kterých bylo dostatek i v čssr.

  Antonín Brachtl

  Antonín Brachtl
  • Lokomotivy.
   A to,že za socialismu,jsme vyráběly podvozky s motory + ostatní příslušenství a posílali do SSSR,kde dali na podvozek boudu a byla sovětská lokomotiva hotova,tak to vám nevadilo?
   A to,že jsme zkorumpovaný stát je 100% pravda.Od převratu,nám vládnou,jen a pouze synkové komunistických rodičů,tak co chceme?
  • Já si myslím, pane Antoníne, že váš problém je nedostatečné vzdělání - to se pozná ze psaného projevu. Ale i tak, když se necháte zaměstnat třeba ve Škodovce (Kvasiny), tak budete brát kolem 30 tis.Kč a pak budete spokojený. Není třeba si stěžovat na celý svět. Já mám také jen pár milionů a nechci víc, jsem spokojený.
   • Tomu nikdo nevěří, kdo má má nakradený milion, je nenažraný a chce více, více ,více a ještě více třeba i krást.
  • MickeyMutant
   Co ty na to, Lukáši? Jak se postavíš k problémům nastíněným dvojčaty Brachtlovými? A neschovávej se za družici.
   • janchor
    Lukáš tu vůbec není, to je jen solární panel a solární panely nemluví!
    • MickeyMutant
     Ty budeš jistě solární panel smontovaný v ČSSR, ale zkorumpovaný nápisem Made in fašounské Německo, jinak bys takhle nemluvil. Lítáš si na orbitě a pranic nedbáš na problémy drobných českých lidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit