Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V jednom máte pravdu. Amébovitým sluníčkům je mozek fakt na ho.no. Ta si na lidi jenom hrají. Ale pro skutečné lidi je schopnost učit se a tvořit nové hodnoty ještě důležitější než rozmnožování, jelikož posouvá lidstvo dále ve vývoji. A to je právě ta vlastnost, která autory NWO tolik s.re a proto si zaplatili tenhle a podobné sr.čkové paskvily.
  • Paměť je jeden ze základních předpokladů rozvoje jakýchkoli živých organizmů. Paměť umožní se vyhýbat situacím se smrtelnými následky na základě neblahé zkušenosti "souseda". Bez paměti by nebyl možný vývoj. Paměť nepotřebuje nutně nervovou soustavu. Informace může být zapsána do tvaru, rozměru, vůně či i jinak. Např. bílé krvinky si pamatují "nepřítele" podle tvaru.
  • polda5 - zajímavý příspěvek, chtělo by to ale překlad do srozumitelštiny.

    Ujme se někdo tohoto náročného úkolu?
    • Nesmíte se zlobit. Zřejmě vstoupily v platnost nová Pravidla pravopisu jazyka českého a pisatel je zajisté úspěšný student. Možná bude mít skvělou karieru v ČT nebo na Tv Nova *3*
  • houbařský pes=co s tím=noví program muj pro tv=1díl-program dá je téma,otasku,nákres,podmět a lide řeší teoreticky-či věcně.da se cvičit?utulky,besdomovci,odběratelé pejsku z utulku.-pes muže hledat houbi-?mužechránit majitele+vyvádět z i neznámého lesa+navadět na mista s nsjpravděpodobnějším výskitem hub.2kolo houpačka co stím 2 téma1dilu.DIL2=UKÁSKA CO S TEMATY UDĚLAI-DIVÁCI,FYRMI OBCHODNICI.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit