Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kočky by nejraději krabice s luxusním zbožím.
  • Já zase znám jednoho - kocoura dvojnohého - a ten si oblíbil taky krabice, hlavně když v nich šplouchá víno...
  • budu-li zahrnuta do grantu, mám velmi závažné poznatky k tématu, ale jak říkám, něco za něco *15* *15* *15* *15*
  • Zdravím všechny milovníky koček ! S těmi krabicemi je opravdu zajímavé. Naše kočka okamžitě okupuje každou krabici i tu od bot, do které se skoro nevejde. Také miluje krabici od vánočního stromku, kterou když opustí rozložený stromeček, okamžitě se v ní uvelebí.
    Dalšími úkryty jsou pro ni nákupní tašky,u kterých čeká na jejich vyprázdnění po mém návratu z obchodu. Je to náš miláček a kolikrát nás udiví svými nápady. Jedinou nevýhodou je, že není mazlivá a věnuje nám svou přízeň jedině až to ona sama chce. Hodně radosti s Vašimi mazlíčky !!!! *3*
    • Přesně, jak říkáte. Krabice nade vše! S naší kočičkou i cestujeme, a tak jí vždy musíme dát do auta její oblíbenou krabici, kde se uvelebí a těsně před dosažením cíle usne.... Taky jsme "mazlivější" než ona, má na nás náladu, jen když je unavená. To by se dala na chleba namazat. Všichni ji doma milujeme. Ať žijí všichni chovatelé koček!
  • Já jsem také kočka a krabice mě nelákají. Proč? protože nemají nadité peněženky. *15*
    • blbec.
      • Jen nadpis a podpis?
  • Jsem nějaký ten pátek bez kocourka a je to moc smutné. Kočka, a nejen ona, má člověka ráda i když je hrbatý, pod´obaný, starý, ošklivý, nemocný...tomu se říká čistá nezištná láska, to lidé dokáží malokdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit