Přejít na výpis diskuzí

Proč moderní lidé 'převálcovali' neandrtálce? Možná díky oblečení

2.9.2016 18:45
Jan Toman   5 příspěvků

Moderní člověk, Homo sapiens sapiens, má svůj původ v Africe. Ze své kolébky na černém kontinentu se do světa vypravil až před nějakými 100 000 lety. Nutno nicméně podotknout, že ve velkém stylu. Asií, Evropou, Austrálií a Amerikou se prohnal jako uragán a postupně obsadil téměř všechny myslitelné oblasti. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavý artefakt. Tohle jednou zbude i ze soudruhů rusofilů, a někdy ani to ne. *1* *2* *15*
  • sahá stovky milionů let zpátky., jak svědčí podivné nálezy obrovitých koster a neobvyklých artefaktů. Vlivem zasahování nepozemského faktoru došlo k úpadku ras. Část vymřela, část se odstěhovala ze Země zbytek se odstěhoval do podzemních dutin kde žijí dosud nebo zdegeneroval na povrchu do takzvaného neandrtálce. Před zhruba plus minus 60 000 lety opět s pomocí mimozemského vlivu byl naklonován člověk Cromagnonský a tento genetický experiment jako loutka na provázcích svého loutkáře existuje dodnes. Ovšem je otázka jak ještě dlouho, poněvadž se nacházíme v přelomovém evolučním stadiu jak ostatně ukazují každodenní události. Buď evolučně vystoupíme a osvobodíme se, nebo opět vymřeme jako naši předchůdci.

    Jsem docela zvědavý jestli zvládneme evoluční skok anebo budeme jen další z mnoha podivných archeologických vykopávek pro rasy jež přijdou po nás.
  • No pokud by tam přišli "nepřizpůsobiví", tak by to mohlo být pravda. *1* *2* *15*
  • Za chvíli přijdou s teorií, že člověk v zimě neandrtálci čórnul oblečení, ti pak museli chodit nahatý a umrzl jim pipík.
  • Nevěřili v Alláha, proto. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit