Přejít na výpis diskuzí

Proč rajčatům chybí chuť? Studie zjistila, že postrádají klíčový gen

18.5.2019 7:20
Ladislav Loukota 4 příspěvky

Pokud si nepěstujete rajčata na zahradě či ve skleníku, jste většinou odkázáni na jejich pořizování v obchodních řetězcích. Zdejší rajčata však často nejsou to pravé, ořechové. Postrádají totiž chuť a šmrnc rajčat ze zahrady. Nejnovější studie odhalila, co za tím vězí. Zdá se, že majorita pěstovaných...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To já si rajčata pěstuju doma a s těmi ze supermarketu se jejich chuť nedá prakticky vůbec srovat. Když mají rajčátka výhodné podmínky ve skleníku, kvalitní  půdu a jejich majitel ví, jak často zalévat rajčata, zcela jistě člověk pak vypěstuje naprosto skvělé plody, které s těmi narychlo vypěstovanými rajčata bez vitamínů a živin mají pramálo společného.

  • Odpor proti genovým úpravám je následek šílenství zelených !

  • Kdyby šlo jenom o prznění rajčat, z nichž mnohé odrůdy jsou jen těžko poživatelné !?! Bohužel naši eurohujerští sociálně-inženýrští experimentátoři se snaží za pomoci totalitní věrouky na bázi marx-islamistických postulátů prznit evropskou civilizaci a udělat z Evropanů stádo "lidí" postrádajících klíčový gen lidství a mající implantovaný gen slepé poslušnosti vůči vrchnosti v Bruselu či v Berlíně.
  • felix.julec

    Největší humus ( v obchodňácích) je zelenina Nizozemská,nebo Belgická.To je krmě pro živočichy kteří vydrží vše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit