Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože tzv. "korektnost" je v současnosti horší, než diktát. 

  • TheGGG

    politik který se nebojí říct pravdu a není otrokem marxisticko-liberálního diktátu, může být pisálky označován jako nekorektní, ale pravdou je, že jen není zbabělec

  • Jestli spíše nejsou nekorektní ti hodnotitelé, kteří se sami pasovali do pozice jediných spravedlivých, ačkoliv je nikdo nikdy nikam nezvolil ?
  • Klasika byla Merkelová. bez domluvy s ostními státy podpořila nelegální migraci a nejen že za podporu nelegální činnosti nebyla potrestána, ale naopak byla chválena a politcky nekorektní se stala jakákoliv její kritika a to bez ohledu na to, že místo tisíců inženýrů a lékařů tam přišly desítky, či stovky radikálů a Němci za to zaplatili jejich teroristickými činy a vými životy. A opět byla jakákoliv kritika médii ignorována, či vydávána za projevy nacismu a rasismu.

    Toto byla jasná ukázak totalitních praktik, ničím se nelišící od způsobů komoušů, či nacistů. 

  • A proto ti "nekorektní" mají takové volební preference jako TOP, ODS atd.

    Jejich vůdcové si do huby nevidí!

  • KIMCID

    Nač je korektnost? Aby jsme si za pár let podávali ruce s lidmi jako Husajn,Hodža?

  • Já jsem rád,že je prezidentem Trump a nelíbí se mně,že ho někdo dává jako příklad nekorektního tlučhuby-to si ten Loukota myslí,že Clintonová,která se proslavila výrokem : " Nejsem muž abych držela slovo!",to si on vážně myslí,že by byla vzorem korektnosti?

    Ať se ten Loukota omluví a ať to smaže!

  • Nekorektní politik. To je vymyšlenost lehkoživkařů /ti kteří se živí z práce jiných a do nekonečna ji za podpory vybraných a nucených poplatků daní /viz.ČT/ analyzují/.
    • Protože naprosto nekorektně říkají, co si my, nekorektní lidé myslíme. Není v tom žádná věda. 

      Ti rádoby "korektní" se nedají poslouchat. 

  • "Nekorektní politik" je každý politik, kromě toho, který podobné řeči vypouští do etheru...

  • Nekorektním stává se každý politický konkurent politikův, který, na rozdíl od politika, uspěl ve volbách. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit