Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic převratného nebo doposud nepoznaného jsem se nedozvěděl. Mnoho lidí má lepší znalosti než erudovaní psychologové, protože mají načerpané vědomosti z bohatých životních zkušeností. 
  • Ono - v tomhle světě se za všechno platí ovšem také jaksi platí, že za všechno se i odměňuje. Jen to lidé jaksi těžko poznávají. A ty odměny na rozdíl od toho placení lze těžko postihnout a rozeznat. Proto to asi bude v tom životním klidu a spokojenosti.....

  • mun.go

    Skromní lidé se nechlubí proto, že se bojí závisti těch druhých - neskromných.

  • Nedávno jsem na FB zahlédl hezký vtip -

    U psychologa:

    Psycholog: "Tak bysme přešli k otázce, proč máte tak málo přátel..."

    Pacient: "... bychom ..."

  • V překladu to neznamená nic jiného, než "... odmítnutí zákonitostí chování davu v úrovni sebestřednosti ..."

    Což ostatně je definováno v odstavci 7 - 3. - 4 řádek slovy  "...hypo-egoistické odmítnutí zákona..."

    Ostatně - článek je určen lidem s určitým intelektuálním niveau, mimo jiné se vyznačujícím pečlivou analýzou textu...

  • Taky jsem ten výraz nemohl ani přečíst. Zaplať pán Bůh, že nejsem psycholog. 

  • Je mi líto, ale psychologové jsou pitomci. Vůbec nejde o to, jaká ega mají skromní lidé. Jde o to, že skromní lidé jsou chytří a vědí, co by se mohlo stát.

    Jenom pitomec dává na veřejnosti najevo, že je bohatý, jenom pitomec se sází, že je si jistý svou manželkou , atd.

    Skromný člověk  chytře ( a potichu ) využívá svých schopností, svého majetku, svého osobního štěstí, protože do toho, jak se má, je každému - však víte co. A nehrozí mu, že ho někdo unese kvůli majetku, že se nějaký magor vsadí někde v hospodě, že mu svede ženu rozbije mu manželství atd., atp.

  • A já myslel, že společnou vlastností skromných lidí je skromnost. Místo toho si teď musím lámat jazyk na nějakých entitlpentitlech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit