Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na světě jsou dva druhy "vjedců". Ti první navzdory důkazům, faktům a pozorováním, jež se táhnou historií jak Ariadnina nit, vše ignorují, poněvadž to jejich dezinformačně zmasírovaný mozek nechápe, a ti druzí UŽ VĚDÍ A CHÁPOU ale jsou zastrašení režimem a tak dělají užitečné mystyfikační blbce. 

    Musí to být fuška přehlížet všechna fakta, nálezy, hlášení (já sám jsem například před dvěma týdny v sobotu po půl sedmé večer (ještě byl zimní čas), kdy už nebyl den ale ještě nebyla noc, na nebi nesvítily hvězdy ani nejjasnější Venuše, ovšem jinak nebylo na nebi nic vidět, pozoroval VELMI SILNĚ SVÍTÍCÍ A RYCHLE LETÍCÍ OBJEKT od jihozápadu na severovýchod. A to není zdaleka jediná zkušenost kterou jsem za posledních dvacet let zaznamenal.  Poznám rozdíl mezi letadlem, hvězdami, Večernicí, meteory, čínskými lampiony atd. 

    Když tak člověk čte ta "vjedecká" hlášení jak prý údajně "hledají mimozemšťany" přičemž ignorují ty miliony lidí kteří měli a mají prokazatelně nějakou zkušenost, pozorování, existují hlášení, důkazy materální, atd. dělá to na mne vždycky dojem, jako když nějaký s prominutím "id..ot" na pramici uprostřed rybníka vykříkuje "že prý hledá vodu ale dosud žádnou nenašel, takže asi žijem na Sahaře". A že okolo něj se ráchají a případně topí plavci, to mu jaksi zkratovaný mozek nedokáže pobrat. 😀 Je mi jedno co si o mně a mých zkušenostech myslí nějaký "vjedec" jen by mne zajímal jeho úhel pohledu, je to těžké dělat ze sebe a z druhých hlupáky, když popírám zjevná fakta a do oči bijící důkazy? To si ty miliony lidí kteří něco zažili vymýšlejí a uvádějí třeba stejné věci i když se navzájem neznají a neměli odkud ta svá tvrzení čerpat???  Co z toho asi ten mystyfikační "vjedecký" nešťastník má, že to dělá???

    https://www.matrix-2001.cz/gaia-video/zprava-pro-lidstvo-192



    FILM Above Majestic  https://ulozto.cz/hledej?q=above+Majestic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit