Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Prave kazdy kdo opusti dimenze celeho vesmiru najde stvoritele a ten zemi ustavil jako jedinecny klenot ve vesmiru... jiny zivot existuje jen mimo vesmir ale to je mimo vase chapani!
 • Ve sluneční soustavě ne. Ve Vesmíru je však tato soustava stejná, jako zrnko písku v poušti nebo kapka vody v oceánech.
 • ostapkotab
  ano je nekonecne mnozstvi Ťyskalí
 • ostapkotab
  a znas teorii spokojeneho zivota v čechozk#rvostanu ???
 • MickeyMutant
  To je pravda, někdo nakonec ten pangalaktický megacloumák nejspíš ochutná (nebo už ochutnal), i když to třeba nebudeme my. Aneb nic člověka nepotěší víc, než když sousedova koza kypí zdravím.
 • janchor
  Pro mě je rozhodující, že to pozitivně ovlivní vyhlídky na existenci života na dalších místech vesmíru.
 • MickeyMutant
  No jo, když ale připustíš existenci libovolného filtru, byť třeba nahodilého a neuniverzálního, tak ti stejně musí vycházet, že objevení primitivního mimozemského života je zároveň statistickou ranou pro hvězdné vyhlídky člověka jako duhu. Ne v takové míře, jako by tomu bylo podle původní teze jednoho společného Velkého filtru, ale přece.

  Co to s tebou dělá, když víš, že by podobný úžasný objev měl být jobovkou pro lidstvo?
 • nepodceňujte sílu propagandy. Také nerjspíš patříte k těm,které dokáže současný režim manipulovat přesvědčit aby se zadlužili upsali exekutorům, volili nikým nekontrolované a nikomu se nezodpovídající politiky. Dvacáté století je vzorovým příkladem jak malé skupiny manipulátorů dokázaly hýbat miliony prostoduchých občanů. Ať to byl nacismus komunismus nebo současná stranická kleptoktracie. Ale když nevěřítě mně a nejste schopna věřit vlastnímu selskému rozumu, najděte si aspoň výše uvedené informace o zmíněném nositeli nobelovy ceny na internetu. Nikdo se o vás nebude starat. Politické sekty farmakofirmy na vás zvysoka kašlou, jediné co je zajímá o kolik vás můžou podojit peněz...jinak jste pro ně jen póvl jedna z miliard ostatních....proto je svět tam kde je ekonomicky ekologicky, energeticky, bezpečnostně, zdravotně,.....
 • Opravdu si myslíte, že lidé, kteří zoufale hledali lék na svůj neléčitelný stav a zkoušeli opravdu lecos, alternativní medicínu a tak, by v případě, že máte pravdu, nevyzkoušeli i tyhle zázračně jednoduché rady? Opravdu si myslíte, že pokud by fungovaly, že by se nezačaly objevovat případy, které možnost TAK jednoduché léčby rakoviny nepotvrdily a rakovina by nebyla vymýcena? Opravdu si myslíte, že farmaceutická lobby by dokázala být silnější než hlasy milionů lidí, kteří chtějí ŽÍT?!

  Chtěla bych vás vidět, jak to říkáte rodinám, které přišly o své blízké právě kvůli rakovině. Že se nestydíte. Hanba vám.
 • janchor
  Jak pro koho. Ale co se filtrů týče, sázel bych spíš na záplavu menších, od základních podmínek k životu přes evoluční zákruty a přežití katastrofickejch kosmickejch i civilizačních jevů až po ty šílený vzdálenosti, který ve vesmíru panujou. Vlastně jo, souhlasím s tezí o jednom velkým filtru nahodilosti, ale právě pro tu nahodilost se může na různejch místech vesmíru projevovat ve zcela odlišnejch fázích vývoje daný formy života / civilizace.
 • zajímavá shoda. Stejné jméno stejné názory. Rakovinu lze uzdravit neutralizací kyselin v organismu jak zjistil držitel Nobelovy ceny Otto Heinrich Warburg v roce 1931. Také funguje vitamín B17. Ovšem blbci nevysvětlíš že je blbec, tak se jmenovče nesnaž házet perly sviním

  http://obcanskyparlament.webnode.cz/
 • Ale jo.Jen si lidi hloupý chcípejte na rakovinu a ještě si stěžujte.To vám určitě pomůže.Teď nevim kdo je tu větší hlupák.Nebo snad lobujete za farmacii?
 • MickeyMutant
  A jeho nalezení by byla dobrá, nebo špatná zpráva? Znáš teorii Velkého filtru, Lukáši?

  https://www.youtube.com/watch?v=2GnkAcdRgcI#t=388
 • Zesmesnen ani ne, zustal bych u konstatovani, ze pokud to prekyseleni myslite vazne, jste nevkusny hlupak.
 • Ale to je taky zbytečný.Co způsobuje rakovinu se ví,avšak nemluví se otom,protože by farmaceutický firmy přišli o pohádkový zisky.Věřte tomu že na našem zdraví jim opravdu nezáleží.Rakovinu si umí každý vyléčit sám bez doktora.Akorát se to tají.Rakovina vzniká překyselením organismu,kde zdravé buňky nemohou existovat a tělo se brání tím že vytváří rakovinné buňky které kyselé prostředí snáší dobře.Takže při výskytu rakoviny stačí tělo zásadovat a do pár týdnů jste zdráv *3* Každej kdo to ale řekne,bude zesměšňěn,jako já tady zachvíli.
 • Život je ve vesmíru všude, kde jsou k němu minimální podmínky. Žádný zázrak. Hlavy pomazané by nás neměly obtěžovat miliardovými náklady na hledání samozřejmého.
 • Naprostý souhlas! Já ještě tvrdím,že když je vesmír nekonečný tak je nekonečné množstí takových planet jako je země a když ani bych neřek absurdum,že je nekonečné množsví i takovýchto diskusí na Tiscali !!!
 • Komu neni urceno opustit dimenze Zeme ani v ramci premysleni, tomu asi nebude umoznena ani fantasticka myslenka o uzasne pravdepodobnosti dalsiho zivota ve vesmiru a treba i docela ne podobnemu tomu, ktery zname z podminek nasi vlastni planety.
 • lečbiyiyiy ?
 • Proto by bylo nejlepší Zemi roztřískat nějakou nesmyslnou válkou, aby široko daleko bylo úplný how-no.(pro méně chápavé je glosa míněna samozřejmě ironicky).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit