Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sex je určený pro rozmnožování. A když ho někdo neúčelně zneužívá pro ukrácení dlouhé chvíle tak je to úchylka. *15*
  • Rozmanitosti přírody jsou úžasné. Těžko lze někoho jednoznačně odsuzovat za různé sexuální úchylky, alespoň ne takové jako je jednoznačně špatná pedofilie. Naštěstí je těchto úchylek zanedbatelné množství vzhledem k ostatní populaci. Vadí mě, když takto orientovaní lidé se snaží zcela zbytečně zviditelňovat na veřejnosti a vymáhají si práva, která jim nenáleží. Stále platí, že heterosexuální rodina je základ státu, a tak to musí zůstat, aby lidstvo nezaniklo. *5*
  • Tam gaye nemají tam se houpají
  • tak nejsem homosexuál. se zvířaty nespím, tak nejsem zo...fil. s dětma nespím, tak nejsem pedofil. Spím s plyšovým medvídkem, tak to asi budu hračkofil.
  • nemají co na práci. Tak vymýšlejí kraviny.
  • Pár naivních dětských otázek :
    "Tatínkové, a proč nemám maminku?" "Tatínkové, a komu z vás jsem se narodil z bříška?"
    "Tatínkové,proč se mi děti smějou a říkají mi, že mám doma buzeranty?"
  • Zlatá slova....neuvěřitelné co člověk-idiot, dokáže vymyslet....
  • Nemusím být odborníkem, abych nedovedl zjistit, že výchova dítěte párem stejného pohlaví se musí na dítěti nutně podepsat.
    Pokud vezmu v úvahu rodinu alkoholiků, zlodějů, feťáků... tak děti většinou jdou ve stopách svých rodičů.
    Co znám 4%ní, tak ze začátku byli "normální" lidi, jenže nevěděli roupama co dělat, tak se vtrhli na stejné pohlaví. Až je i toto omrzí, vrhnou se na zvířata.
    A mám pocit, že dnes už to není o 4 %, ale o daleko větší porci %.
  • Čumím, na jaké kokotiny se zbytečně vyhazují peníze a ještě je to vydáváno za "vědecký výzkum". A to si ještě Akademie věd drze stěžuje na malou podporu vědy.
  • Na tento výzkum bych nedal ani korunu.A důchod již vůbec ne.Je to urážka lidí,kteří pracují a dělají hodnoty pro ostatní lidi.
  • A to tvrdí rozvedený ateista že?
  • Ty jsi jalovice!
  • Pár oslovených... Podle mě je o absolutně (vzhledem k počtu dotázaných) nic nenypovídající výzkum...
  • To, co vysouloží heterosexuálové, to budou vychovávat homosexuálové. Přepište Bibli, odstraňte svátost manželskou a volejte svá přání k vítězné válce a tržnímu hospodářství.
  • Zlatej Irán

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit