Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se na obrazek podivate stejne, jako na stereoskopicke obrazce, uvidite mnohem vice, nez kdyz se divate jen na obycejny obrazek. Kdo nevi co je stereoskopie, viz GOOGLE :)
  • Pokud se řídíte návodem, tak nemůžete vidět víc, než jednu tečku (míněno jak v originále, tak i v ořezu obrázku). Čím méně se soustředíte, tím více teček můžete vidět, takže klidně i plný počet. Já jsem viděla jednu a půl až dvě tečky. To přisuzuji tomu, že se normálně soustředím méně. Abych viděla jednu, musím se hodně moc soustředit. Je to čistě individuální. Zvířatům přesto nezávidím, že vidí více. Zas nikdo nezkoumal míru jejich soustředění. U lidí zkrátka zrak ihned ve spolupráci s mozkem vždy "namaluje" sledovanou oblast. Na detailech nesejde. Horší už je očité svědectví, které kvůli nedokonalostem lidského zraku pošle za mříže i nevinné.
  • Oprava proběhla - ale jen poloviční. Stále chybí spodní řada s tečkami. Tedy alespoň na webu vezdejším :-)
  • Obrázek sem si vytiskl a hle vidím všech 12 teček naráz :)
  • na obrázku v mřížce je 8 teček nechápu kde jich vidíte 12 ?
  • Optické iluze, ty máme u zadele.

    Zabrat nám dávají ty politické.
  • http://www.pronaladu.cz/sedm-psychologickych-pravidel-ktera-bychom-meli-znat/
  • já jich vidím 16 :)
  • Jestliže má při sledování tohoto klamu někdo existenciálí problémy, měl by navštívit psychiatra. Podobnými hříčkami jsme se zabývali již na základní škole před mnoha a mnoha lety a nikomu to nepřišlo divné )))) holt jsme měli nějaké znalosti z fyziky a biologie.
    Vědec zřejmě nemá nic lepšího na práci, než zkoumat věci stovky let vyzkoumané.
  • Tečky mne nikdy moc nezajímaly, lepší jsou čáry *16*
    • jojo čára nebo drn? to je očtu běží, prochcanej chomáč chlupů nikdo nechce lízat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit