Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu jde o nedokonalost lidského zraku? ... Zkusil jsem ten obrázek vyfotit a hle jsou tam jen tečky uprostřed vodorovně ... takže ne lidské oko... někdo se snaží dělat z lidí blbce
    Mimochodem na tom druhém (z toho tweetu) ty tečky vidím všechny... *5* *8*
  • Kdo vidí víc než 4 tečky měl by se dát vyšetřit nebo přestat chlastat. Tento obrázek je oříznutý původní je větší
  • Nic proti ale kdo vidí na horním obrázku 12 teček tak by měl přestat po ránu chlastat obrázek je oříznutý na menší velikost.
    • Má pravdu ten chlapec *3*

      Neškodilo by postnout sem obrázek bez ořezu.

      Ale jako vtip na druhou docela dobrý *1*

      P.S.: oříznutá je horní a spodní řada s tečkami.

      P.P.S.: skutečně tu jde o periferní vidění když je to na rozměru pár centimetrů čtverečních?
  • Já vidím všech 12 teček, ale motá se mi už asi 3 dny hlava, tak možná že je to tím :)
  • Na tom obrázku vidím max 2 současně, ale když si obrázek zkopíruji do svého PC, tak jen taktatk vidím i 3
    • Kurňa s čím zase dva nesouhlasíte, S tím, že jsem si ten obrázek zpovíroval nebo s tím, že když se kouknu v tom zkopírovaném na jeden, tak vidím i dva sousední? Sice jen taktak, ale vidím.
  • Simča vidí všechny
  • je to nesmysl, na horním obrázku je o řady teček nahoře a dole míně :)
  • no ja nevm ja tam vidim 12 cernych tecek a jestli je tam nekdo nevidi se nedivim ze je nastvanej taky by mne stvalo nemit zrak v poradku
    • V jeden okamžik? Jako dá se nacvičit, aby jich člověk viděl opravdu dost, ale to chce opravdu trénink.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit