Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvěře hrozně ubývá i v našich lesích. Manžel je myslivec a je z toho nešťastný. Každý rok jich tu je snad míň a míň. Nejen, že zvířata ubývají, protože přicházejí kvůli lidem o své domovy, ale pak chodí do lesa ještě pytláci, které střílejí i to málo, co v nich ještě zbylo. Manžel chodí do lesa hodně v noci, když je klid, aby monitoroval zvířata. V dnešní době už není problém, koupit si přístroj, který umožňuje noční vidění, takže s ním má o všem přehled.

  • Nalimst
    Řekněte to narovinu - černoši se fatálně přemnožili a likvidují celou Afriku..... Upřímně nevím, proč novináři stále tak vyvádí, když se jich pár utopí - stejně pozabíjí veškerou zvěř, vykácí veškeré lesy a pak se vtrhnou do Evropy, aby tady udělali totéž a bude po civilizaci... Ty stovky tisíc jsou jen průzkumníci- hlavní vlna přijde, až Afriku naprosto vybydlí...
  • zvířata pobíhající volně někde v lese to je nebezpečná věc,jednou je člověk pánem planety a zvířata už tu být nemusí,do klece,na chov a tak ,jinak ne.A roznáší vzteklinu! A toxoplasmosu,a tasemnice a blechy atd.Kdo chce zvíře ať si ho koupí,ale některý jsou masožravý a to pak jde do peněz.

    Třeba takový hmyz ten si na člověka docela zvykl,filcky a klíšťata,na ty civilizace vůbec nezabírá.Už aby je čert vzal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit