Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úzkostný stav pomine i po požití účinného projímadla, třeba roztoku Glauberovy nebo Epsomské soli. To pak není čas na úzkostný stav a hlavním životním cílem se stane úspěšné doběhnutí na WC.

  • Já jsem na úzkostné stavy trpěl ještě před několika lety a musím říct, že to bylo celkem peklo. O tom, že by to mohly způsobovat střevní bakterie jsem v té době nevěděl, ale dal jsem na doporučení mé rodiny a vyhledal odbornou pomoc. Po pravidelných sezeních u https://psycholog-holcner.cz/ se můj stav dal během pár měsíců dohromady a od té doby si konečně užívám života.

  • na članek jsem narazila uplnou nahodou, ale o probiotikach už jsem něco zaslechla. osobní zkušenost nemam. mate někdo opravdu zkušenost že vám probiotika pomohla proti uzkosti? probiotika bych chtěla vyzkoušet už dělsi dobuu a to ne kvuli uzkosti ale spis zkusit co opravdu dokážou. nejlepší řešení je asi nějaký doplněk stravy ktery obsahuje vsechny druhy kmenu a bakterii je to tak? Na jake problemy vam jinak probiotika jestě pomohla??

    • Dobry den,... probiotika uzivam prevazne kdyz mam zazivaci potize. proc? mozna se ptate... protoze probiotika pomahaji nasemu travicimu ustroji. kde bereme skoro vsechny ziviny? no prece pri traveni. proto jsou probiotika neboli zdrave bakteriee tak doporucovane psoledni dobou, protoze nasemu telu prinasi mnoho prospechu a mohou mit vliv i na psychiku. Na podporu kupuju probiotika od PROBIOTIKUS.cz, ktery ma ve srovnani s ostatnimi probiotiky nejvetsi pocet bakterii a jejich kmenu. fajn jsou i prebiotika: vyziva bakterii v obsahu navic.

  • O něčem takovém už jsem někde četla. Myslím si, že je super, že věda jde takto dopředu co se týče léčby psychických onemocnění. Já například zase nedávno projížděla různé novinky ze světa a na https://morezprav.cz/ jsem narazila na článek, který se tomuto tématu věnuje z trochu jiné stránky - z pohledu šamanů. Musím uznat, že velmi zajímavé čtení.

  • Článek chválím, transplantace střevní mikroflóry mně moc pomohla a je škoda, že většina lidí o této léčbě vůbec neví. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit