Přejít na výpis diskuzí

Válka Billa Gatese s obrnou je záslužná, nemoci však v poslední době přibývá

28.12.2017 22:00
Ladislav Loukota 5 příspěvků

Dětská obrna se do konce tohoto roku možná stane druhou vymýcenou nemocí, která sužuje lidské plémě. Letos na podzim to prohlásil Bill Gates, jehož spolufinancování iniciativy na eradikaci nemoci může zapsat do dějin stejně významně jako Jonase Salka, tvůrce první úspěšné vakcíny proti dětské obrně....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevěřím,ze jde o boj s obrnou,spis bych to viděl na nějaké pokusy. Amikum nevěřit ani nos mezi očima.
  • Mi nejvíce vadí při pohledu na starou zeměpisnou mapu Afriky, kdo který vyspělý stát kolonizoval místní domorodce. Je amorální, že tak dnešní vyspělé státy tajně drancují nerostné bohatství, úmyslně zadupávají negramotnost a nechávají místní umírat suchem, hladem, nemocemi, ale i uměle vyvolávají ozbrojené konflikty. Je hloupé, když v TV nebo v novinách či do poštovní schránky přijde pobídka na dobročinnou sbírku pro Afriku. Postarat se musí především ty státy, které tam napáchaly a stále páchají zlo. V prvé řadě musí přestat drancovat, musí nastolit mír už v Africe, zvednout gramotnost ve všech vesnicích a hlavně slamech. Ty nejbohatší státy se musí pokusit nastartovat jejich Africkou ekonomiku a potom se rozběhne osvěta i kvalitní medicína. A co se týče migrace je to 100% stejné. Kolonisté !!! Přijměte si svoje novodobé otroky, naučte je splachovat, zdravit, nerabovat, neznásilňovat a potom když se aklimatizují v civilizované Evropě, tak je vraťte zpátky do svých zemí. Utopie ??? Bohužel žádná jiná férová a čistá cesta není. Ostatní je podvod a divadlo co dělá Bill Gates ale i ostatní humanitní organizace.
  • a rádoby mecenáši upřou svou pozornost k "odstranění možného problému" je víc než pravděpodobné že ten problém naopak začne eskalovat. PROČ ASI????
  • vymírání těhle "ras" na nemoce je přirozená ochrana přírody před přemnožením kobylek.
    to že je zachranujeme jen napomáhá zvyšování jejich populace a pak přemistování sem do Evropy.
    jestli chtějí přežívat tak musí dosáhnout vlastníma silama lékařského stupně vývoje *10*
  • http://yournewswire.com/bill-gates-admits-vaccines-are-best-way-to-depopulate/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit