Přejít na výpis diskuzí
Válka proti AI? Lidé útočí na domy i datová centra
20.5.2026 | Radek Chlup
1 příspěvek
-
Za mě nesmysl. Protože AI tady je a bude i přes to, že to v některé skupině obyvatel prostě budí odpor. A vlastně tomu rozumím. Na druhou stranu mám doma internet Hradec Králové a s AI se dneska radím poměrně pravidelně a prakticky na denní bázi. Dokonce si pár posledních měsíců platím i tu Premium verzi.