Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozně se mi líbí tento typ seriózních článků.Nemusí se týkat jen lvů, nedávno se týkal žraloka lidožravého.Většinou se uvadí, že žraloci běžně člověka nekonzumují.Je to vždy psáno optikou člověka, kde základní předpoklad je, že člověk je něco jiného než zvíře.
    Žralok je jedno z nejprimitivnějších zvířat, dokonalý predátor žijící zde beze změn x miliónů let.Když má hlad tak si řekne člověka jíst nemám a schroupne radši tuleně.Je to kravina, zaútočí na vše pokud je na lovu.Podobné to bude se lvem, s tím rozdílem, že jsou inteligentnější a dokaží se učit a drží se od zbraní člověka dál.Pokud budou neozbrojení lidé přibývat do jejich teritoria, bude úměrně přibývat spapaných nouplízáků :-)
    Stejný je to se žralokem, pokud lidi nepapá- není potřeba ho natáčet pod vodou z klece :-)
  • No to bych se chtěl dozvědět, jakou metodou se ze srsti vypátrá kolik lidí sežral nějaký lev. To by mohlo vydat na nový článek v rubrice "velké skoky ve výzkumu (čehokoliv)!". Tydlety fake články nebo některé v nich uváděné lži by si mohli servery které se tváří jako seriozní, odpustit.
  • Je to pochopitelné - člověk je ze všech živých tvorů nejméně pohyblivý, dnes navíc chodí (i do africké přírody) neozbrojen, populace se rozrostla tak, že jí nestačí přírodní zdroje, žije poměrně volně a nechráněně ve městech . . .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit