testovaci text

Diskuse pro Článek

Vědci odhalili, jak se ze lvů stávají lidožrouti

10. 5. 2017 – NEDD

Ne nadarmo se lvu přezdívá král zvířat. Tento vrcholový africký predátor v lidech odjakživa probouzel směs obdivu, úcty a bázně. Jediné štěstí, že se příslušníci našeho druhu stávají jeho kořistí jen ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 3

napsat komentář

zamysleni (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Hrozně se mi líbí tento typ seriózních článků.Nemusí se týkat jen lvů, nedávno se týkal žraloka lidožravého.Většinou se uvadí, že žraloci běžně člověka nekonzumují.Je to vždy psáno optikou člověka, kde základní předpoklad je, že člověk je něco jiného než zvíře.
Žralok je jedno z nejprimitivnějších zvířat, dokonalý predátor žijící zde beze změn x miliónů let.Když má hlad tak si řekne člověka jíst nemám a schroupne radši tuleně.Je to kravina, zaútočí na vše pokud je na lovu.Podobné to bude se lvem, s tím rozdílem, že jsou inteligentnější a dokaží se učit a drží se od zbraní člověka dál.Pokud budou neozbrojení lidé přibývat do jejich teritoria, bude úměrně přibývat spapaných nouplízáků :-)
Stejný je to se žralokem, pokud lidi nepapá- není potřeba ho natáčet pod vodou z klece :-)
10.5.2017
vlákno reagovat

mikimik tiscali.cz

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

No to bych se chtěl dozvědět, jakou metodou se ze srsti vypátrá kolik lidí sežral nějaký lev. To by mohlo vydat na nový článek v rubrice "velké skoky ve výzkumu (čehokoliv)!". Tydlety fake články nebo některé v nich uváděné lži by si mohli servery které se tváří jako seriozní, odpustit.
10.5.2017
vlákno reagovat

MUDr. A. Janák (inkognito)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

Je to pochopitelné - člověk je ze všech živých tvorů nejméně pohyblivý, dnes navíc chodí (i do africké přírody) neozbrojen, populace se rozrostla tak, že jí nestačí přírodní zdroje, žije poměrně volně a nechráněně ve městech . . .
10.5.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.