Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jde o perspektivu nových válek.Armády světa budou mít nové bakterie,nové nemoci,odolnější,virulentnější a selektivnější.Selektivní bakterie vyhubí nežádoucí populace aby nastal blahobyt a konečný mír.

  • Na mikroúrovni jsou mraky nebezpečných mikrobanditů. Onen mikrosvět je probádaný jenom trošičku.
 • Nejde o "perspektivu nového života" - ale o perspektivu tvorby kvalitních genů bez omylů v sekvenci, které způsobují různé "dědičné nemoci", nebo nemoci, které se s mutací genu v průběhu života projeví.

  Ale cesta to bude dlouhá...

  • Problém je v tom, že to co se nám jeví jako "omyl v sekvenci" nemusí být omylem z pohledu tvůrce (Příroda, Bůh, Mimozemšťani...)

  • Takže zase nás čekají světlé zítřky, ale tentokrát bude cesta trochu delší ?
 • Živí tvorové své aktivity podřizují specifické činnosti, která je skrytě diktována geny. Právě geny mají zpětnou a i zásadní vazbu na život každého tvora. V přírodě probíhá permanentní výběr těch nejlepších genů, třeba tím, že samci bojují o své samičky. Základem všeho bytí je informace, proto třeba elektron ví, že jeho náboj je záporný a ví co má dělat ve valenčních sférách každého atomu toho či onoho konkrétního prvku. Veškerá hmota v jakékoliv podobě je nositelem přehršle informací. Člověk je přímo přeplněným skladištěm informací. Prožíváme rané období genetického inženýrství v podobě ne zcela odpovědných experimentů, ale už jsme Pandořinu skříňku  otevřeli a vydali se na cestu, na jejíž konec nelze dohlédnout a tedy nelze vidět všechny možné důsledky genetického bádání. Zvídavý duch člověka nemá jinou variantu. Hlavní výzvy má lidstvo teprve před sebou. ------ Naskočilo to dvakrát, text je stejný.
  • Lidi jsou různí a jdou si po krku.Pokud jsou natolik odlišní,že to lidé nejsou,nýbrž jde o jiný druh,který usiluje o naše nebytí,pak je třeba

   vytvořit bakterie napadající tento lidem cizí druh.První krůčky má biologická zbraň za sebou-generál Išii Širo,oddíl 702 a 101 Kvantunské armády,souzen v Chabarovsku,viz akta Chabarovského procesu.Dál následovala etapa v Camp Detric USA a v Kazachstánu SSSR,po stud. válce vedoucí odešli do USA.Hlavní objev: ochranný roztok chránící bakterie před UV zářením.Jinak míchali Neštovice s Ebolou.

   Před snad dvěma léty byly provedeny pokusy s virem Španělské chřipky.Nyní zveřejněný objev genové manipulace umožní upravit virulenci do neslýchaných rozměrů,což si protistrana uvědomuje a proto vytvoří mikroorganismy ještě horší.Pokud bude některá za stran vidět zaostávání,byť své vlastní,pak zaútočí.

   Tak vědci makejte! 

 • Živí tvorové své aktivity podřizují specifické činnosti, která je skrytě diktována geny. Právě geny mají zpětnou a i zásadní vazbu na život každého tvora. V přírodě probíhá permanentní výběr těch nejlepších genů, třeba tím, že samci bojují o své samičky. Základem všeho bytí je informace, proto třeba elektron ví, že jeho náboj je záporný a ví co má dělat ve valenčních sférách každého atomu toho či onoho konkrétního prvku. Veškerá hmota v jakékoliv podobě je nositelem přehršle informací. Člověk je přímo přeplněným skladištěm informací. Prožíváme rané období genetického inženýrství v podobě ne zcela odpovědných experimentů, ale už jsme Pandořinu skříňku  otevřeli a vydali se na cestu, na jejíž konec nelze dohlédnout a tedy nelze vidět všechny možné důsledky genetického bádání. Zvídavý duch člověka nemá jinou variantu. Hlavní výzvy má lidstvo teprve před sebou.
  • Hele ono to zas tak složité není.Lidské bádání se točí kolem člověka a člověk není složitý - 23 chromozomů,18-25 tisíc genů.Jeden člověk od druhého se liší 50-75 geny.Otázka také zní ,co je gen.Já pod tím pojmem rozumím část DNA schopnou svého přepisu do RNA,která koduje protein.A otázka další je-co je to člověk?

   Šimpanz má 24 chromozomů,dva z nich asi před 5 miliony let spojily se v jeden a to je náš 2. chromozom,kde,na rozdíl od opic je gen FOXP2,což je to jediné,co nás odlišuje od zvířat.A tento gen je gen pro řeč.Takže to nebyla práce co polidštilo opici,ale žvanění.

   Otázkou,o které se ví skoro všechno,ale nám se o tom jen lže nebo zamlčuje,jsou genetické rozdíly mezi rasami.Něco tam je ,co nesmíme vědět.Ale co? A kdo je člověk a kdo už ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit