Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ad 5p.

    Pokud opravdu existuje lidská duše, která je nehmotná, tedy má klidovou nulovou hmotnost stejně jako světlo, ale musí se v prostoru, stejně jako světlo, pohybovat pouze rychlostí světla, tak by poblíž černé díry nebo neutronové hvězdy, pociťovala působení gravitační síly a to úplně stejně, jako kterákoliv jiná energetická entita. Zažila by ohyb v šíření z přímého směru nebo přímo pád do nitra černé díry při překročení horizontu událostí. A pokud by snad duše měla mít zcela nehmotnou podstatu za všech okolností, nemohla by být ani nositelem energie. Ta by musela být nulová. Tím myslím zcela nulovou energii už na kvantové úrovni...

  • Díky za video :-). Nechcete udělat nějaké na téma homeopatie? Taková úžasná věc a spousta lidí jí pořád nevěří ... nebo nechce aby bylo věřeno.
  • Tilwaen
    Výborně vysvětlená, zajímavá videa, díky za tip.
  • To je tedy hezké. Lidé se natahují jako špagety. Ovšem co bude, když pomineme hmotu (tedy fyzického člověka) a místo něj dosadíme nehmotnou duši jako v náboženství. Třeba jako nějaké záření, či cokoli jiného, třeba dnes neznámého. To se přece nenatahuje, ale spíše podle výkladu koncentruje. A pro někoho to může bejt obraz nebe jako ona koncentrace. Asi je třeba se na vše dívat velice komplexně ze všech možných a byť i nemožných směrů. Nakonec i Einstein údajně vycházel z iracionálních čísel a dosáhl reálných hodnot. Ono asi z pohledu mezních matematických útvarů, jako dělení nulou, nekonečnem, a pod. můžeme očekávat cokoli.Takže tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit