Přejít na výpis diskuzí

Vnímají lidé v kómatu okolí? Lékařům mohou odpovědět pomocí myšlenek

14.9.2017 8:14
Hana Dubnová 2 příspěvky

Je horší přežívat ve vegetativním stavu, nebo být v kómatu, ve kterém člověk vnímá, ale je uvězněn v nehybném, nefunkčním těle a nikdo o tom neví? Unikátní vědecká metoda umožňuje se na to pacientů zeptat přímo. Odpovědí pomocí myšlenek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ze nejsem nijak medicinsky vzdelan ani zalozen jsem dost prekvapeny svoji domnenkou. presne , ale snad az na ten tenis presne jsem tohle pomerne nedavno uvadel jako argumentaci pri jedne takove debate na tohle tema . Spise tedy ano , zvaneni jen tak. Ale ze se to zakratko objevi podporeno argumenty mezi lekari ..... Opravdu nahoda .
  • Ano ,můžou.Osobní zkušenost před několika lety,kdy pán zkolaboval na ulici. Po příjezdu záchranky a 30minutové resuscitaci byla na monitoru pořád jen čára,lékaž ukončil oživovací pokusy...... Bylo to ještě v začátcích záchranek,tak pána naložili do sanitky,že musí ještě nějakou dobu být někde na oddělení,že ho nelze odvézt na pitevnu....Po ccááá asi 5minutové cestě sanitky se pán probral a řekl,že všechno slyšel....Je mnoho věcí mezi nebem a zemí......I střelené prase,než si dá řezník štamprlu dokáže utéct......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit