Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano šmíráci všech zemí spojte se , Orwell bledne závistí.Vždy je to dvojsečné, kdo to dostane do pracek. a jak s tím naloží. Naše bezpečnostní agentury se jistě již třesou nedočkavostí. Policie jistě nebude pozadu. Bude sedět více těžkých zločinců tykadláků a Rittigové a Janouškové budou v daňových rájích mít na růžích ustláno nebo z nich budou prezidenti jako vor v zakoně - kriminálník a mafián - Porošenko. .
  • KIMCID
    Orwelle kde jsi?
  • přijde mi zábavné, jak se lidé vždycky začnou ohánět Orwellem :-) Upřímně si myslím, že technologií, které jsou mnohem víc děsivé, je kolem náš už až až a většinu z nich využíváme každý den, dobrovolně. Jako třeba e-mail na googlu nebo facebook atd. Tyhle věci nás monitorují mnohem detailněji. Každá nová technologie se dá přeci využít dvěma způsoby a bránit se jí jen proto, že ji někdo může zneužít....Důležité je, aby tu byli ti, kteří se to pokusí minimalizovat. Ať jsou kdokoliv :-) Přijde mi horší, že využívají děti pro reklamu, aby si lidi řekli: sice mě to může sledovat, ale aspoň to zachrání moje dítě! Akorát trošku zaspali, protože takové senzory (například v podobě dek), které snímají dech dítěte, tu už dávno jsou. Spustí alarm, když dítě nedýchá. Možná měli vymyslet nějaký originálnější způsob využití.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit