Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dalej len v kratkosti k vasnivym debatam az polemike na ktoru obcas narazim na takychto miestach..,,priroda ako taka sama o sebe nie je obmedzena hranicami ludskeho chapania..takze tu dake natahovanie sa za slovicka je uplne zbytocne,,dalej Pravda musi zostat utajena a masy musia mat ucenie priamoumerne ich nedokonalemu rozumu..takze aj vediet ze nic neviem je v podstate ovela vyssie povedomie o ,,skutocnosti" ako si nieco mysliet ,,myslou"
  ...
 • hlavne ze si chcem precitat novinky a furt narazim na bludarinu..ved vysledky tochto vyzkumu su stare bezmala 10 rokov..a je vsetobecne zname ze za plutom su dalsie,,planety,, ale vzhladom na ich velkost podobnu plutu si radsej zmysleli ze zrusia pluto ako planetu..uz aj Sitchin pisal o dvanastich planetach, nehovoriac o tom ze kedysi ich poradie ..teda planet nebolo take ake ho pozname dnes ,,a ze volnym okom sme videli podstatne viac ako zbytok z mesiaca,,,anehovoriac o tom ze aj slnko ako hviezda malo svjoju dvojicu nakolko drviva vacsina hviezd su dvojhviezdy ..niekedy dokonca troj..
 • O existenci tajemné planety Nemesis se mluvilo už ve starověku, tak proč teď takové překvapení?
 • Pluto stále považuji za planetu a desátá planeta existuje, jen jim to bude déle trvat potvrdit...
 • A to nám pomůže k čemu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Díky Bohu, že nejsou všichni takhle přízemní! Spousta věcí byla v době svého objevení v praktickým životě k ničemu, ale následně se našlo jejich využití (elektřina, kvantová mechanika, komplexní čísla, diferenciální rovnice atd. atd.). Bejt všichni jako ty, asi žijem ještě furt v jeskyních...
   • Ale spousta věcí se taky časem ukázala být k ničemu. A dokonce myslím, že takových věcí bylo víc.
    • To jestli se něco ukáže "být k ničemu" nebo naopak "být k něčemu", to je velice relativní. Ono i poznání, že danou skutečnost nemohu (momentálně) využít pro nějaký hmotný prospěch, to je také důležité. Myslím, že POZNÁNÍ samo o sobě má vysokou hodnotu; říká nám jaký je svět, kdo jsme my, proč jsme tady, odkud jdeme a kam. Někteří jedinci však mají svět ohraničený vepřovým se zelím a pivem, teplým pelechem a kopulací a netuší, že existuje ještě něco mimo toho. A když se to náhodou dovědí, tak se diví a děsí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit