Přejít na výpis diskuzí

Za šíření moru mohly obchodní cesty, ukázala studie

29.1.2018 21:04
red 4 příspěvky

Jen v 15. století měl mor v Evropě na svědomí 50 milionů obětí. Během tří velkých pandemií pak po světě zemřelo více než 200 milionů lidí. Nová studie potvrzuje, že v jeho šíření hrály zásadní roli obchodní cesty. Dostupnost cestování má podíl na šíření moru i v dnešní době, nemoc totiž stále ještě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Za šíření nemocí,která Evropa nezná a neumí léčit nebo je vymýtila jsou tady zpátky s nekontrolovanou migrací z Ukrajiny a Afriky,Asie apod.Apropo podalo MZV za ohrožování demokracie ukrajinskými aktivisty např.při volbě presidenta a obtloustlé Ukrajinky před Českou ambasádou se sexi plácačkama?
 • Nejen blechy, ale i vši, komáři ( ne ty z minulého režimu) a klíšťata. Migrace a bezdomovectví všemu jen napomůže - info pro vítače a jednoho z Akademie věd, kterého jsem nevolil a pro jeho podporovatele Topolánka, Horáčka, atd,atd.
  .
 • Na to jste museli dělat studii , aby jste došli na tak fatální věc???? To si myslíte , že ty krysy co jsou hostitele blech=původce moru , budou cestovat na motýlech???Škoda na vás ZDŠ. *8*
  • Admsap
   Co kdybyste sebral vaše geniální myšlenky, sepsal je a uveřejnil?
   Asi by se ukázalo, že tak geniální nejste a také by vás asi sralo, že vás kdejaký téměř negramotný nýmand napadá pod vašimi články.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit