Přejít na výpis diskuzí

Adrien Brody

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám rád třetí pohlaví!
  • Nic ve zlém ale Adrien Brody který se narodil 14.4.1973 v New Yorku Citý USA jeho věk 42 let a kdiby něco je herec (producent)já si ho proto oblíbila protože hrál v mím oblíbeným filmu (The Village)a zdal se mi tak trochu divnej a proč? on tam totiž rhá pořádniho (DEBILE)ale jinak fajn jenom mě mrzí že nezná MILEY CYRUS šak by sní zešílel jako v tom mém filmu. DÁTUM 2.9.2014 ve 21:04
  • Čím to jen je, že tenhle na první pohled ne úplně klasický krasavec, je tak moc poutavý, tak moc... nedokonale dokonalý?
    Hraje očima, a do svých filmů vnáší lidskost a pravdu, můžete mu uvěřit skoro všechno, protože z těch jeho krásných očí vždycky přesně víte, co se mu honí hlavou... Někdy je chladný, jindy vás dojme k slzám a jindy je jeho pohled tak žhavý, že by se k němu jedna vrhla a jen přihlížela, jak jeho košile odlétává někam pryč a hned v patách za ní i její zábrany... Vážně, takhle na mě působí jen jediný herec na světě - Adrien *14* *14* *14*
  • vše nej ,jseš ten nejlepší!!!!!!!!!
  • mischa13

    :)

    Pro mě naprosto nejdokonalejší herec *14* ...nejen tím jak vypadá a jaký má charisma, ale taky tím, jak umí svojí roli vždy perfektně zahrát *14* *14* *14*
  • Adrien

    Adrien je výborný herec. Jak už tu bylo řečeno ve filmu Pianista podal excelentní výkon a pořád jsem si během filmu lámala hlavu, odkud ho znám. Ze svěrací kazajky..Včera jsem viděla Bratři Bloomovi a jeho výkon byl opět velice dobrý. Moc se mi film líbil, také doporučuji.
  • Životopis

    Prosím vás, kdo psal ten životopis - co je to za výraz: "hrál s Robinem Wright Pennem". Robin Wright Penn je žena, navíc krásná žena, herečka a manželka /možná už bývalá/ herce a režiséra Seana Penna. Tak si nejdřív sežeňte správné informace.
  • největší řízek

    Ahojka lidi, musim, říct, že Adriene může hrát snát v každym žánru filmů. Protože se do toho vžije a vy mu to věříte.
    Já bych mu dala oscara za to, že vůbec je. *3*
    Je to fakt nejlepší stylovej herec není to žádnej sladouch, ale přitom má náký to osobytý kouzlo. Prostě největší řízek. *14*
  • Adrien je nejnej a nej

    Lidi Adrien je bezkonkurenčně ten nejlepší herec na světě. Je krásnej a každý film ve kterém hrál je prostě úžasný. *14* Například kvůli roli Pianista zhubnul a prodal svoje auto a dům aby se dostal do sstejného stavu jako Wladislav Szpielman - to je prostě úžasný!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • 16kacule

    Adrien

    Je to výborný herec a v pianistovi to byl opravdu výkon hodný obdivu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit