Přejít na výpis diskuzí

Aidan Turner

OSOBNOST 1.9.2014 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aidan je uzasny a kiliho by nikdo nezahral lepsie, som z neho doslova hotova , unesena :-* a tiez som plakala ked ho zabili a tauriel bola unho
  • Já Kiliho tak šíleně MILUJU!!!!!! A Aidana takyyyy!!!Oh my god!!!!! It is very cute!!!!!!!!!!!and nice!!!! I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • https://www.youtube.com/watch?v=_Jl4lux8BFE
    Moc mu přeji takovou roli je zde nádhernej.Serie 8 dílu,ale má to velkej úspěch ,tak snad natočí pokračování.
  • já souhlasím s vlkodlakem taky nechápu proč KILI musí zemřít
  • MILUJEM HO!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Aidan Turner je nádherný. Nie len ako Kili. Myslím, že je to najkajší človek na planéte. Tiež som sa rozplakala keď zomrel v 3 Hobbita.Videla som aj iné filmy (seriály) s ním. Aj v nich bol neuveriteľne krásny. Bol by to skvelý pocit vidieť ho naživo. Ani neviem ako je to možné, ale... JA HO MILUJEM!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Bylo to hrozný když ho zabili,taky jsem brečela a to jsem pěknej tvrďák a u filmů nebrečím, ale u tohohle filmu jsem brečela jako malá.TAKY HO MILUJU *14* *14* *14* *14* *14* *13* Osobně jsem brečela i když zabili Filiho, ale u něho jsem brečela víc. *9* *9* *9* *9*
  • jako KILI je to krasavec je mi líto že v bitvě pěti armád musí zemřít nechápu proč musí umřít. *13*
    • Dost mě to naštvalo že v Hobitovi 3 musí umřít,byl to nejhezčí trpaslík. *16* *14*
      • To jo :(
  • Jako Kili je boží *14* Strašně jsem brečela když umřel a Tauriel byla u něho *9*
  • Bože! Jako Kili v Hobitovi je nejlepší... je to sexouš!!! Ale bohužel v posledním díle zemřel :(( *13* Byla to hrůza! Přečela jsem i při smrti jeho bratra... oba jsou úžasný... *9*
  • Teda musim uznat že mu to jako Kilimu v dlouhých vlasech slušelo víc.
    Proč musel sakra v posledním díle Hobita umřít :( :'( :'( . Jsem brečela jako malá holka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit