Přejít na výpis diskuzí

Alan Barton

OSOBNOST 22.11.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • grt

    HEJ ten zpíval já už du du du-Agadoo:D wow!
  • miss

    Alan:(
  • good

    Hodně dobrej muzikant!
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
    • Re: Hello Dear,

      Proč by jsme to jako měli dělat..?
  • Alan

    Chris Norman - to byl základ, Alan - ten tomu dal hlas... styl... Mike Craft - už jen laciná napodobenina. Living Next Door To Alice se většinou právě hraje od Alana Bartna. Super hlas, škoda nehody... mohl žít déle, jak 5 dnů od ní...
    • rock

      Re: Alan

      Chris a Alan jsou OK, ale myslím, že jsi k Mike Craftovi zbytečně přísný. Třeba v písni Have You Ever Seen The Rain (myslím ten klip z roku 1996) je úžasnej. Neslyšel jsem ještě lepší verzi, a to ani od Roda Stewarta. *3*
  • alan

    to byl fakt nejlepší showman tohleto!
  • alan

    Ala Barton uuužasný hudebník Smokie bylo nejlepší s ním a je mi velmi líto že když se smokie s alanem chystali do čech tak těsně před tím umřel:-(koupil jsem si lístky na ten koncert...
  • adka

    R.I.P.:-(
  • Adam

    R.I.P.-Tenhle člověk byl člověk s nejčistším srdcem na světě Alan měl rád všechny lidi stejně bylo jedno jak vypadaly nebo jací byli on byl hodný na všechny a nikdy se nechoval povýšeně jen protože byl známá osobnost tohle na Alanovy ocenuji a vždycky budu
    • Re: Adam

      Přesně!
  • alan

    Alan žije stále jenom šel dál svou cestou,která čeká nás všechny!!Hodně štěstí Alane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit