Přejít na výpis diskuzí

Alan Novotný

OSOBNOST 29.4.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k narozeninám *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Hodně štěstíčka a zdravíčka. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jste super. Viděla jsem vás v Škola základ života (Hurvínek byl nej nej néééj!), Charleyova teta, Sněhurka a sedm trpaslíků, Sugar (někdo to rád horké), Dvojitá rezervace, Johnny Blue, Mendel aneb vzpoura hrášků, Hello Dolly, Zkrocení zlé ženy. Je mi teprve dvanáct, ale do MdB chodím, častěji než všichni dospělí které znám dohromady.Sbírám podpisy od herců z mdb ale od vás jsem bohužel zatím nedostala.*14*
  • revange1

    alánek

    alánek je strašně super chlapík... mluvit se s ním dá o všem..:-) a je hrozně vtipnej.. a doporučuju se jít na něj někdy kouknout do divadla.. stojí to za to...:-D *1* *15*
  • ahoj

    Alan je fakt super,hrozne mu to sluselo v pisnicce Africa,je boží. *14*
  • avrilka23

    Ahojky

    Ahojky Alánku :)..má tě strašně moc ráda a nefím jestli si na me pamatujes ae na Slavkove sem ti dala zelenou lihovku tag se tě ptám jestli sis ji už zaramoval jak si mi slibil jako!..xD..ses BEST :-**** *14*
  • alan

    upe zeruuu All X a Alana este vic.Ne jako fakt je to strasne krasnej cowek a ma ae uuuzasny ociska!!! *14* *14* *14* *14*
  • nejlepšííííííííí

    all x byla ta nejlepší skupina v x faktoru. Nápaditost, vtip, nadhled. Super *4*
  • Mucky

    Jsou dobrýýýýýýýýýýý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit