Přejít na výpis diskuzí

Alan Shearer

OSOBNOST 31.12.2006 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan hrac

    pan hrac, tak sa da v jednoduchosti charkterizovat hrac ktory v troch po sebe iducich sazonach v anglickej premier league da 30 a viac golov.V pohode clovek, velky clovek a stroj na goly-pozrite si gol proti leicestru city z priameho kopu a pochopite preco mu to tak sypalo- bol nekompromisne jednoduchy v zakonceni a o tom je futbal. Som rad ze som ho zazil na vlastne oci aj ked len v Dubnici ale som nesmierne stastny aj za to
  • Alan

    Alan byl originál, kterého už nikdy nikdo nenahradí. Co se týče hry ve vápně.. nebylo lepšího. Možná největší osobnost ligy vůbec..
  • Nejlepší moment...

    ...když dával rozhodčímu kartu za to jak omylem srazil jeho spoluhráče. *1*
  • Hráč jakým je Alan se dnes už moc nerodí.Bojovník,vůdce a srdcař.Nikdy jsem neviděl aby vzdal souboj o míč a vždycky pracoval pro tým.Tvrdá a přesná střela,silný ve vzduchu.Můžu přemýšlet jak chci dlouho ale z nové generace útočníků se mu jen težko vyrovná.Jediné co si přeju až Alan skončí at se stane trenerem New.Utd a pozvedne tým v tabulce mezi první čtyri.
  • Alan

    Je úžasnej a taky nejlepší v anglické lize...Stojí za to, abych se dívala na jeho zápasy z Newcastlem a na zvednutou ruku při každém góle....Je nejjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!
  • ať žije Alan

    Alan je v mých očích nejlepším anglicky hrajícím fotbalistou posledních pár let. Skutečná osobnost. Skvělý kanonýr. Můj nejoblíbenější hráč vůbec. Můj velký vzor. Škoda jen, že odřekl reprezentaci. Myslím si, že to bylo unáhlené rozhodnutí. Neztratil by se v ní, kdyby doteď za ní hrál. Fakt ne. Hlavně proto, že mu to stále na hřišti jde. Branky střílí téměř neustále. Alane, přesto za všechno dík. Za to, že stále hraješ. Nikdy nezapomenu na Tvé vystoupení v Anglii během ME ve fotbale v roce 1996

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit