Přejít na výpis diskuzí

Alan Wilder

OSOBNOST 10.2.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je Alana škoda Gore je podivín-stejně jako poslední ,,Spirit" to se nedá.
    *7*
  • Jojo krasnej kluk a,fajnackej hrac!
  • mrzím mně že odešel od depeche mode.jako mladěj byl fakt pěknej ale nikdo nemláden.
  • terita46

    Alan

    fantastickej klávesista a krásnej chlap *14*
  • alanw

    alan

    je to klávesovej mág..a sympaták.. *5*
  • genius

    Je to génius a sexy *3*
  • Je to bůh

    Podle mně byly Depeche Mode hlavně Wilderovým zvukem.Potom co odešel znějí DM dost bídně,jako kdyby si Wilder všechny zvuky a samply vzal sebou a Gore a spol.nejsou ani s bandou všech možných poskoků schopný ty klasický DM soundy udělat.Stejnej názor mám i na Vinceho Clarka,jeho jednoduchý melodie mněly strašnou sílu a nadčasovost a ze syntákama to taky hodně umněl(umí) což o Goreovy silně pochybuju.
    • Re: Je to bůh

      NEVĚŘILA JSEM SVÝM OČÍM, KDYŽ PO KONCERTU 17.4.2010 NA VLTAVSKÉ KOLEM 3.HODINY RANNÍ KOLEM MNE PROŠEL ALAN A DOKONCE SE SE MNOU VYFOTIL. CHTĚLA JSEM MU TOHO TOLIK ŘÍCT, ALE STUD MI NEDOVOLIL. DALŠÍ TAKOVOU PŘÍLEŽITOST JIŽ MÍT NEBUDU, PŘESTO JSEM ZA TO OSUDU VELICE VDĚČNÁ A ALANOVI BYCH CHTĚLA VZKÁZAT, ATˇ MÁ STÁLE SPOUSTY A SPOUSTY NÁPADŮ A ŠTĚSTÍ NA SKVĚLÉ LIDI.
    • Re: Je to bůh

      S tím s tebou plně souhlasím. Alana museli nahradit několika lidmi, už to vypovídá o jeho jedinečnosti. Mezera po něm je stále po těch třináti letech stále citelná (i v srdcích DM fans)...
    • Re: Je to bůh

      tak tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit