Přejít na výpis diskuzí

Alena Vránová

OSOBNOST 26.11.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj moje jediná teto, po velmi dlouhé době přijmi moje velké blahopřání k Tvému jubileu ( částečně mluvím i za Tvoji sestru , která je bohužel po Tobě a zatím nechce překročit svůj stín ),nicméně jsme všichni zdrávi.
    Tvůj Daniel ... macekdan@seznam.cz
  • Martha
    *14* *14* *14* *14* *14* KRÁSNÝ NAROZENINOVÝ DEN *14* *14* *14* *14* *14* Paní Aleně přeji pevné zdraví, její stále obdivuhodný životní optimismus, radost a pohodu v osobním i profesním životě.
  • Megadragon
    Přeji vše nejlepší k narozeninám, hodně spokojenosti a pevné zdraví, princezno Krasomilo.
  • Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí a hodně zdraví.ARTUR
  • Alena Vranova je skvela herecka. Preji ji pevne zdravi a aby nas jeste dlouho obstastnovala svym hereckym umem´nim *3*
  • vypada jako jiřina bohdlová
  • Milá paní Vránová,sleduji Váš herecký koncert v seriálu "Obchoďák" a děkuji za něj.Myslím,že byste se měla objevovat na obrazovce častěji,můj hlas v TýTý máte.Přeji Vám pevné zdraví a ještě spoustu skvělých rolí.
  • Je skvělé, že pořád hraje a vystupuje. Naše Pyšná princezna. *14*
  • Milá paní Alenko,
    film Hudba z Marsu bych označil za skvělý a nechápu proč se téměř nehraje,jste v něm skvělá a všichni herci... *4*
  • Milá paní Vránová, klobouk dolů před tím, jak vypadáte ve svém věku. Hádala jsem vám minimálně o 10 méně a partnerovi jsem tvrdila, že to nemůžete být vy, kdo hrál pyšnou princeznu. Obdivuji vaše svěží vystupování. Jen tak dále a co nejdéle. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit