Přejít na výpis diskuzí

Alex Hepburn

OSOBNOST 21.12.2013 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, jestli jsem vyznavač retra nebo pamětník, ale po Janis Joplin je tahle zpěvačka nejexpresivnější, co jsem kdy slyšel, a její písničky jsou výrazově naprosto bezhkonkurenční, i když některé se klidně mohly hrát v čase Woodstocku (někdy i el. kytara v její kapele má zvuk "historického boosteru"). Ve Woman to natřela i mé oblíbené Neneh Ch... Svým způsobem zní někdy něco mezi Joplinkou a Joss Stone a jindy zase něco mezi Joplinkou a Nataschou Bedingfield... Překvapuje bluesovým cítěním a v jedné písničce zvládla i gospel... Fakt je to ÚKAZ, který se rodí jednou za pět let (MAX!).
  • Já myslím , že je úžasná.. Já chraptivý hlas mužu, v písničce PAIN IS mi připomíná Janis Joplin, která byla ve své době legendou. Její písničky se mi líbí hlavně kvůli textům, ve kterých se prostě vidím, jak kdyby psala o mě, ale já to nedokážu nikdy vyjádřit jako ona..
    Jinak musím si rejpnout. nevím proč se tu na stránce o ní, zmiňuje Lady Gaga nebo Miley Cyrus a její sahání kdoví kam, když to nemá s touto zpěvačkou nic společného *1*
  • Alex je sice hezká,ale její písničky fakt za moc nestojí. Milá Alex je mi to opravdu líto,ale tvé písničky jsou poravdu hrozné. To víš, někomu se líbí chraptivé hlasy,někomu třeba ne u každého člověka je to různé. A zrovná já to ráda nemám. Ale koho mám ráda je Justin Bieber *14* . Je to totiž asi jediný zpěvák,který fakt zpívá úžasně. Já si nemůžu pomoct,ale on je fakt skvělej. No a co třeba Miley Cyrus? Proč mě to nepřekvapuje? Ta si neustále strká ruku do rozkroku a ještě k tomu ráda a všude. A co když to třeba vidí i malé děti? Miley je totiž fakt nenormální. a co teprve Kesha nebo Lady Gaga? Lady Gaga ta už je vůbec totálně crazy. A Kesha taky. Někdy mi totiž připadá,že doopravdy zešílela. *16* *16* *16*
    • Tak to snad ne....jak někdo může srovnávat Justina Biebera s Alex? Ty zvuky co vydává JB se ani nemohou vydávat za zpěv, jeho songy jsou o ničem, nemají hloubku, což je podle mě nejhlavnější smysl písní a pokud říkáš respektive píšeš,že je to jediný zpěvák, který fakt zpívá úžasně, je mi tě upřímně líto, že jich znáš tak málo
    • Holka, je vidět, že muzice opravdu rozumíš *1* *1* *1*
    • Justin Bieber ved on spieva jak dievca
  • No... Musím říct,že mě se od ní líbí jen jedna písnička Under. Protože já zrovna nemám moc ráda takové ty chraptivé hlasy. Akorát písnička Under je vyjímka. I Lenny má v nějaké písničce chraptivý hlas a to se mi moc nelíbí. Jasně, ta písnička se dá poslouchat,ale za moc nestojí. *11*
  • Má hezké písničky *14* Ale je DOCELA pěkná jsou i hezčí zpěvačky, textařky atd.... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit