Přejít na výpis diskuzí

Alex Turner

OSOBNOST 20.6.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nej!
  • Nechápu co lidi vidí na 1D,Bieberovi nebo nějakých raperech..přece takoví Arctic monkeys jsou mnohem lepší a na Alexův boží retro styl a taky styl zpěvu nic nemá. *14*
    • moje slova:3:D
    • souhlasím hele nevím kdo sice píše ale davám ti typ , arctic monkeys budou ve Vídni... *3* *1*
  • alex atd.

    prvu pesnicku som od nich pocula Teddy picker a bola som z nej hotova.Arctic monkeys maju kazdu pesnicku na ten isty sposob, ale neni su na jedno kopyto. tazko sa ti vysvetluje ako to myslim...
    ich pesnicky su jednoduche ale zaroven velmi zlozite. odkedy som sa zacala zaujimat o hudbu necie ako Arctic monkeys som podvedome hladala. ja Arctic monkeys nezaradujem do ziadneho zanru hudby, Arctick monkeys su proste Arctic monkeys a ak by sa chcel niekto im vyrovnat tak sa sakra narobi.
    a ked sa na nich pozriete vidite uplne normanych chalanov, nikto z nich si nemysli o sebe, ze je nieco extra. su to chalani ktori su strasne sikovni a strasne im zelam tu slavu okolo nich naozaj si ju zaluzia a strasne ma mrzi, ze su ludia ktori su slavnejsi ako Arctic monkeys (Bieber atd.)a pri tom si to vobec nezasluzia.

    jaaaj konecne som zo seba dostala svoj nazor na Arctic monkeys *14*
    • teri.turner

      Re: alex atd.

      to je supr, absolutly sharing your opinion !! fakt, akorát jak píšeš že jsou obyčejní chalani co si o sobě nemysli,tak to už je podle mě minulost, sou z nich namyšlený spratci, ale zas oni na to maj právo :D *5*
      • Alex o sobě řekl , že na podiu je vždycky takový ten "bad guy" kvůli tomu , že pořád po těch x letech má ještě trému.Tak to zakrývá tou arogancí,kterou mimochodem používá fakt jen na jevišti
      • Re: Re: alex atd.

        psssst.. nekaz mi iluziu *1*
  • darkdragonfly

    Hodné štěéééstí zdrááávvíííí...

    Všechno neeej....:)
  • darkdragonfly

    Alex

    Hej příde mi jako dost velká osobnost, nemusí se nikam protlačovat, prostě je svůj..Souhlasim s Rouge, můj typ *1* *14*
  • rogue

    Alex + Arctic Monkeys

    Arctic Monkeys je prostě kvalitní kapela a Alexe mám strašně ráda. Je to prostě osobnost. *4* a líbí se mi...takové typy kluků,jako je on se mi líbí *14*
    • teri.turner

      Re: Alex + Arctic Monkeys

      jj takoví týpci.. *4* *14*
  • alex

    Alex je super a samozřejmě stejně bezva je jeho skupina, fakt píše skvělý písničky a vypadá jako obyčejný fajn kluk, co si na nic nehraje a nestoupá mu sláva do hlavy, škoda jen, že ještě nenašli cestu do České republiky. Ale tak pevně doufám, že se to, co nejdřív změní!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit