Přejít na výpis diskuzí

Alexa Vega

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Bithday
  • Já nemám moc ráda proč její starší sestra Alexa Vega je menší a mladší sestra větší. Proč makenzie Vega jí přerostlá
  • já nwm proč ale myslím si že jí slušeličerné vlasy
  • lucie2
    Všechno nejlepší k narozeninám. *14* *14* *14* *14*
    • predstav si že si tot nikto zo slavnich hercou....nikto nepozera! *2*
  • chtěla bych její email neznáteho někdo ?? *14* ja jí miluju
  • to si dělaš prču *8* *8* *8* carlos pena je zasnoubenej s dobrou herečkou ze spy kids oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.WOWOWOWOWOWOWOWOWO GOOD JOB
    • JO NO SPYKIDS *14* *14* *14* *14* *14* A BIG TIME RUSH *14* *14* *14* A Kendall Schmidt
  • Carlose penu mam rada a jsem rada ze je za snoubenou sní
  • Oni se k sobe vubec nehodi. Bleeeeeeeeee je mi z ni na blyti fuuuuuuuj
    • jo a mě je na blitý z tebe *2*
    • hodi *3*
  • JamesMaslowerka
    Slyšela jsem že jsi ji Carlos vzal za ženu ale tady to ještě neni aktulizovaný.
    • oni se vzali :) a prý budou mít dítě :)
  • hele jako fakt sorry a do nikoho nechci rypat ale já sem ji měla ráda dokud nezačala chodit z Carlosem Pena a tedka aspon se to tak povídá ale prj že se tedka Carlos chvá uplně jinak.určitě ho musí znát kdo pospolouchá BTR takže jenom chvi říct že někteří to doufám mluvím za Rusherky chceme aby se rozešli jako sluší jim to spolu ale prostě Carlos je jiny takže díky a doufám že sem vás nějak nenaštvala ahoj *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit