Přejít na výpis diskuzí

Alexandria Nicole Moore

OSOBNOST 8.12.2009 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiši OMG to je fakt ubohý cos napsala ! *1*
  • deniskakikuska

    OMG

    čau, docala mě doooooost dostalo,to že Alexandria Nicole Moore je o 1 rok starší (mě je 13 let) a proti mě vypadá tak na 10 let!! OMG to mě jako nejvíc doooostalo.
    Když bychom si stoupli vedle sebe tak proti ní fakt sem vyspělejší!! tak za 1. Alexandria Nicole Moore je plochá a já mám narozdíl od ní prsa!! 2.trouchám si říct že sem hezčí(říká mi to hodně lidé)3.jako je to obyčejná holka,vím že je zpěvačka,ale opravdu jí nezmám,
    tím sem chtěla říct že Alexandria Nicole Moore vypadá jako MIMINO!!!!!!! a je PLOCHÁ !!!!!
    • Jsi docela ubohá. Ale ona na rozdíl od tebe něco dokázala. Ty akorát vidět chyby na ostatních! Prvně se dívej ne sebe a na to jak seš hezčí a nejseš plochá. OMG! To by si řekla spíš ona o tom co si napsala než ty o ní. A ač tě neznám, tak si myslím že tohle může napsat jedině rozmatlanej spratek a MIMINO co našlo doma věc, který se říká počítač. A to že jí neznáš neznamená že není slavná! Já tě taky neznám a přitom děláš žes sežrala všechnu moudrost světa!!!! Nauč se česky a pak sem lez! Ty jo to mě dokážou dorazit tyhle malý děti!
    • mikelike

      Re: OMG

      OMG :D Tak se nepřidávej do jejího Fanklubu dž se ti nelíbí a je určo známější než ty...například se setkává s Miley Cyrus...myslim, že jí moc neznáme hlavně kvůli tomu že je slavnější její ségra a taky kvuli tomu že v Americe jsou i super zpěváci o kerých například Evropa 2 ani netuší že existujou...třeba Chamillionaire a 50 cent...každej zná 50 centa, ae kdyby si lidi poslechnuli naproti němu Chamillionaireho tk by on byl hvězda ;) jinak to že si myslíš že se ehm hezká to tu nikoho nezajímá...a pokud se ti zdá ako mimino tk sem asi pedofil nebo já nwm ae mě rozhodně ako mimino nepřijde :D
      • mikelike

        Re: Re: OMG

        si*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit