Přejít na výpis diskuzí

Alexej Jagudin

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jagudin je jeden z mých nejdůležitějších crushů.
    Některý byly chvilkový, některý zůstaly v minulosti, ale k Jagudinovi
    se někdy „musím“ vracet. Docela si ho pamatuju a fandila jsem mu, ale když po
    konci jeho kariéry vzniklo youtube a mohla jsem se na to pořádně podívat, docenila
    jsem ho ještě víc. Bezkonkurenční umělec/vypravěč na ledě se spoustou vášně.
    Nikdo jinej mě na ledě tak nebavil a nevím, jestli někdy bude. Možná za desítky
    let, ale kdo ví, jaký budou pravidla krasobruslení. A ještě s jeho vzhledem
    nebo skvělou angličtinou prostě nešlo si ho neoblíbit:)

  • Nevím, zda je Jagudin nejlepší krasobruslař všech dob, ale já ho tak vnímám. Ráda se dívám na záznamy vydařených vystoupení a skončím vždy u něj. A pak znova - je jak droga. Mám-li těžký den, Jagudin vyžene starostí ven.
    Sledovala jsem kdysi jeho kariéru, vlastně mezi 18-22 lety získal vše, co se dá, pak kvůli problémům s kyčlí se vzdálil. Jsem ráda, že ho může shlédnout před spaním každý, kdo tomu fandí, už jen proto, že víc sexy a fenomenální mladík na ledě se asi ještě nenarodil.
    Novodobě jsou tam asiati, mrskají to tam jak sushi, ale je to nudné. Ať tedy žije kouzelník na ledě Jagudin ! A jeho rodinka ať prospívá !
  • sissul

    Gratulace...

    Alexej bude brzy otcem. Jeho snoubenka Táňa čeká hned dvojčata. *4*
    • Jo a Tatianu Totmianinu si vzal až v únoru 2016!!!
    • Alexej má dceru Elizavetu /*20.11.2009/ a dceru Michéle /*2.10.2015/. Žádná dvojčata. *6*
  • Krasobruslenie

    Ten na koho sa da s dychom pozerat,a byt necinným, kto ma obrovsku charizmu,tak ako mlady,pestrý,život,a jeho mlada krv je jediný ktorý sa vola Jevgenij Pluščenko.Prajem mu vela stastia a uspechov v jeho dalsej kariere a ceste k uspechu k zlatej medaile v r.2009!!!!!! *3* *3*
  • Kráľ

    Alexej Jagudin je skutočný ľadový kráľ. V priebehu histórie tohoto športu ich bolo množstvo, ale v súčasnosti kraľuje len jeden muž a ním je Lioša Jagudin. Mám zimomriavky, keď sa dívam na jeho vystúpenia, je to zážitok. *3*
  • Krasobruslarska spicka

    U me KRAL LEDU.
    • Re: Krasobruslarska spicka

      Led má dva krále - jeho a Jevgenije Pljusčenka. *3*
      • Re: Re: Krasobruslarska spicka

        Uplne suhlasim *4*
      • Re: Re: Krasobruslarska spicka

        Led měl více králů, jedním z nich byl třeba i Kurt Browning, jehož muzikálnost je asi nedostižná. Ale Yagudin měl bezesporu úžasné charisma. Má ho dodnes!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit