Přejít na výpis diskuzí

Andy Roddick

OSOBNOST 14.2.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedinetak

    vše nejlepší!!!

    ..i když už nejseš nejlepší ! *15*
  • paraela

    DESÍTKA BEZ AMÍKA

    Top 10 bude poprvé bez Američana

    Poprvé v sedmatřicetileté historii tenisového žebříčku dvouhry mužů ATP se neobjeví v elitní desítce žádný americký hráč. Oznámili to zástupci ATP na turnaji ve Washingtonu. Aktuálně jediný zástupce USA v Top 10 Andy Roddick prohrál na turnaji v americké metropoli již ve třetím kole, přijde o body a v pondělním vydání žebříčku klesne z devátého na dvanácté místo.
  • 112j

    Byl to tenista..

    ..který přiznal že byl král popu naprostým revolucionářem v hudbě!!!! *1*
  • chelsea22

    S tím hochem na fotce je sexy!!!

    Sluší mu to s ním mnohem víc než s manželkou! Někam zkrátka za sexem odbíhat musí!! *1* *1*
  • stridnelly

    Brook Decker - profil

    Hele lidi, vytvořila sem, se značnými obtížemi, profil Brooklyn Decker-manželky Andyho Roddicka :D ..neváhejte a staňte se fanoušky!!! Akorát, zřejmě administrátor, pozměnil povolání. Brooklyn totiž není herečka, ale modelka ;) Jo a taky tam měly být fotky a životopis...jenže to se taky záhadně smazalo :( :(
  • katakupkova

    JOo

    Tak tohle bylo nejlepší finále Wimbledonu všech dob!!!!Škoda že nevyhrál
    Měl na to! *3*
    • stridnelly

      Re: JOo

      on MĚL vyhrát... to slunko!!! to bylo tak neskutečne nespravedlivýýý!!! ja sem sílela jak sem videla toho hnusného federera jak vyhrává... v 1. tiebreaku by mu stačil jeden míček a vítěství by měl zaručené *9*
  • Krásné finále

    Kam se hrabe loňské finále na to letošní...Andy předvedl velký návrat do světového tenisu a nejeden tenisový fanoušek držel včera palec spíše jemu než Federerovi...
    Příští rok bude jeho... *4*
    • stridnelly

      Re: Krásné finále

      jj, byla to krása, akorát mě mrzí ten první tiebreak :( no, co se dá dělat, akorát si nejsem moc jistá tím, že to bude příště jeho-ne že by na to neměl, jenže už se niky nemusí dostat takhle blízko granslamu :(
  • lilly016

    překvápko

    Docela mě překvapil včera ve finále:) Ale upřímě jsem nechtěla, aby vyhrál. A taky že nevyhrál:) Ale předvedl skvělý výkon, nečekala jsem to *1*
    • stridnelly

      Re: překvápko

      když si nechtěla aby vyhrál, tak proč teda píšeš do diskuze fanoušku? ;) :D
  • fanynka1010

    Andy

    ..Miluji tě Andy..včera jsi byl lepší než roger..Hezounku..!! *14* *15*
  • NEJLEPŠÍÍ :-*

    ANDUŠKO SI TEN NEEJ TENISTA NA SVĚTĚ.V DNEŠNÍM ZÁPASE SI BYL LEPŠÍ NEŽ ROGER!!mÁM ŤA LÁÁDA...JOO A SI KUNĎÁK :-P :-* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit