Přejít na výpis diskuzí

Andy Warhol

OSOBNOST 3.10.2008 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Edie

    Nechápu, proč v Andyho životopise chybí Edie Sedgwick... Hodně důležitá osoba v jeho životě, hlavně že tam je Velvet Undeground, kde byla německá zpěvačka spíš další jeho múzou ...;)
    • ...no ono s tou Edie to nebude tak horký. Když mu oznámili, že již nežije opáčil: škoda a odkázala mi něco...

      Warhol byl důležirý pro Edie, a né naopak. Pro Warhola byly důležité pouze peníze rodiny Sedgwiků
  • miisiickaa

    Andy

    On vnesl do umění zase něco nového a takoví lidé si zaslouží, aby se jim věnovala mimořádná pozornost, protože jich na světě moc není a souhlasím s předchozím komentářem, že Andyho moc obdivuju, neboť Andy Warhol je opravdu pojem, alespoň ve světě umění. Takže děkuju Ti, Andy *4*
  • Andy Warhol

    byli jste na tý výstavě jeho filmů??mě to přišlo naprosto geniální..a Andy Warhola strašně obdivuju a strašně se mi líbí pop-art zkrátka je uplně nejlepší *14* *14* *14*
    • Re: Andy Warhol

      Jo na těch jeho filmech jsem byla, bylo to fakt supr:) jen mě mrzí že jsem se tam dostala hodinu před zavíračkou, tak jsem si to nemohla prohlížet tak dlouho jak jsem chtěla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit