Přejít na výpis diskuzí

Andy Whitfield

OSOBNOST 7.7.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seriál Spartacus Krev a písek jsem poprvé shlédla před nedávnem.Okamžitě mě hlavní hrdina zaujal.Strašně krásný člověk,živel,ze kterého sálá něco divošského,energického a přitažlivého.O to horší bylo,že jsem se dočetla ,že nežije.Proč jsi musel Andy odejít.Jsou lidé ,kteří si života neváží...a ty jsi byl života plný,tak moc jsi chtěl žít,tak moc pro rodinu pro film i pro fanoušky.Smrt je tak nespravedlivá.V mém srdci budeš mít vždycky místo.........ANDY, JSI BŮH......
  • Nelly.N
    Ach, nesmrtelný Andy. Je mi líto, že jsi odešel z našeho světa, ale jsi na lepším místě, to je mi jasné. Bojoval si statečně! Rok a půl boje s rakovinou je dlouhá doba, a odešel jsi svobodný, nikoliv jako vězeň.
    Bez tebe seriál, ze kterého si udělal legendu ještě víc, než byla, není to co byl, když si tam hrál ty.

    Při každém podívání na seriál na tebe vzpomínám. :) Kéž by takovýchle mužů, co milují svou rodinu, jsou odhodlaní, stateční a jdou si za svým cílem, bylo víc. *14*

    Odpočívej v pokoji Andy. *13*
  • Uplně mě ta zpráva zaskočila.Že hlavní postava serialu Spartakus krev a písek.Andy Whitfiel umřel.Jsem uplně všoku.Je to škoda že takový herec tak mladej umřel.a serial je super.
  • kiss.miss
    aspon umřel dustojne a bojoval do konce nez jako jiny celebrity co se předrogovaly :-)
  • ...chýbaš mi.. :( ILY
  • Ach bože, prečo nás musel opustiť tento úžasný herec? Milovala som Spartakus: Krv a piesok, ale neviem či to bude bez Andyho ono. Zbožňovala som tohto herca *9* Je obrovská škoda, že nás musel opustiť. *13* V druhej sérií bude hrať Liam McIntyre, ktorý sa naňho veľmi podobá, no nikdy to nebude on. *9**9**9* R.I.P Andy <3 Odpočívaj v pokoji. Nikdy na teba nezabudneme ty odvážny a oddaný bojovník *13* God bless your soul :/
  • Hodně štěstí v dalším životě Andy byl jsi skvělý herec je tě škoda *13*
  • leamike
    Odpočívej v pokoji Andy !:'(
  • budes nam velmi chybat bol si skveli herec
  • ancuska18
    R.I.P., milý Andy! :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit