Přejít na výpis diskuzí

Anette Olzon

OSOBNOST 15.6.2007 
353 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čawte!
    Díky všem, že děláte Nightwish reklamu... jak špatnou tak i dobrou, každá reklama je dobrá... hlavně ta zdarma...

    Myslím si, že Anette, Tarje a Floor je úplně u chlupatého zadku orangutana co si o nich myslíte...
    A vážně nechápu proč řešíte jak se oblékají... není to jedno *7* i kdyby chodili nahý tak vám to může být úplně jedno... Proč si myslíte, že některá z nich zkazila Nightwish? Když je to blbost... někomu se líbí NW s Tarjou, někomu zas s Anette a někomu s Floor... Proč to tak řešíte jste směšný, každýmu se líbí něco jiného *1* A hlavně vaše "kritické" komentáře jsou pořád to samé dokola už to začíná být nudný *6* vymyslete si něco originálnějšího...
    Všechny tři dali NW něco jedinečného, něco co z NW dělá NW... Všechny mají nádherné hlasy jinak by nezpívaly v NW...

    Vlastně je mi na zvracení z toho, že pomlouváte lidi, které neznáte... a jestli si myslíte, že je znáte, když jste si o nich přečetli jeden-dva články a měli jste to štěstí s nimi prohodit dvě-tři věty vážně neznamená, že je znáte...

    Stejně mě akorát budete ignorovat a nebo mě seřvete... Ale co i tak mám pravdu... *3* S láskou TA "DIVNÁ"
  • Ahoj všichni nevím co řešíte! Anette už není v Nightwish tak si laskavě hledˇte Nightwish a ne Anette! poslouchejte tu vaší boží Floořinku! *16*
  • Tarja: Zpívá nádherně je hezká a myslím že ten kdo o ní říká že si koledovala vyhazov je pěknej čur*******!

    Anette: pro všechny co oní říkaj ošklivé věci: jste přiblblíci! anett je hezká a hezky zpívá! já vím že pop se opeře nikdy nevirovná ale pořád zpívá líp než Perry a GAGA!

    Floor: floor zkazila nightwish ale zase jsem ráda že se nightwish nerozpadly!
  • Floor je namyšlená nána co zkazila Nightwish
    je strašně ubučená a styl má jako popelář
    na Anette a tarju mít nebude NIKDY!
  • Anette není podle mě špatná zpěvačka,ale když začne zpívat něco od Tarji (sleeping sun) nezní to moc dobře
  • pitomá nána co zničila Nightwish...
    • anička: zmlkni ty trubko pokakaná!
  • Anette není špatná, podle mě do zpěvu dává hodně emocí. Naživo to ale bohužel nezvládala tak dobře jako Floor nebo Tarja. Jinak proti ní nic nemám :-) Ať se obléká jak chce, když to tu už řešíte, nijak to její kvality neovlivní.
    • -A: MÁŠ bobky co? najednou je Anette dobrá co! jak ubohé takovou ubožáka/ubožačku jsem nikdy v životě neviděla! napřed všem nadává a pak píše že Anett je dobrá! co je tohle za dobu! doba nafetovaných mozků nebo co!
      • Já jsem nikoho neurážela, hlavně, že ty si to užíváš :)
  • Přestaňte už urážet Anette-je sice pravda,že Tarja je lepší ale je hnusný jí urážet.Bez ní by Nightwish neměli zpěvačku a šli by do hnoje!!! Jo a není pravda že má hnusnej styl oblékání a že je hnusná(ten kdo to o ní tvrdí ať se koukne do zrcadla).Podle mě je mnohem lepší než Floor Jansen *12* ...
  • ♥♥♥3♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ miluju tě si lepší než tapee a floor jsi úžasná já tě zbožn'uu škoda že tě z nightwish jseš hotová kráska (jsem ráda že je na světě taková hodná paní!)miluju tě strašně moc nemáš žádnou chybu!pozdravuj chlapečky ahoj ps: chci jet do Švédska za tebou! *14* *14*
  • trysna
    Anette je promě nejlepší ale né ve zpěvu ale v chování, nikdy mi přijde že ty komentáře si jenom vymýšlíte a v duchu jí milujete
    ten kdo o ní píše že je hloupá tak at' se koukne na sebe
    pro diwu swinu:platí pro tebe jen jedno psát o anette že je hloupá
    ty si taky hloupá a na anette ve zpěvu nemáš a ještě když o anette píšeš že je hrozná ovce tak ty jsi zase přeroztlý hrozný prase! *16* *12* -to jsi ty diwo swino

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit