Přejít na výpis diskuzí

Anna Kulovaná

OSOBNOST 12.7.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aničko, všechno nejlepší k tvému svátku.
  • Vše nejlepšíí k narozeninám *4* *3*
  • Dobrý večer Ančo, Ančí, nebo jak je to nejlepší... (když ne Aničko). Zkouším se s Vámi spojit každý den (zřejmě opět zbytečně), pokud mě odpovíte, a to říkám zcela vážně, byť jedním slovem, třeba již "neotravuj", nebo i celou větou "jdi se vycpat", tak přijmu v naprostém klidu od Vás vše. I když mě to bude tak trochu mrzet. František Svoboda, e-mail f.s.cssd@seznam.cz. A zdraví Vás Gabča, Kuba a Roman s Pavlou. Čau.
  • Hezký příjemný večer, Aničko!

    www.facebook.com/frantisek.svoboda.524
  • Srandovní, příjemná a roztomiilá herečka, já bych s ní i chodil, nikdy nic špatnýho neudělala a blbá taky není. Já bych chtěl vidět takový exoty jako jste vy, jak by jste se chovali, před kamerou byste stáli jako trubky
  • Anča je výborná herečka, ale není tady, že hraje v "ordinaci" tam hraje doktorku Eriku Jánskou :-)
  • Má nádhernej smích :D u toho se vždycky rozbrečím smíchy :D
  • Tynis
    Ahoj Aničko..Víš v ordinaci jsi úžasná..hrozně ti fandím!nechtěla bis navštívit náš dětský domov?tady je moje emailová adresa prosím ozvy se mi juudi3@seznam.cz.... *3*
  • Anna...

    Ano,inteligence některých diskutujících je opravdu smešná. Urážet a zesměšňovat dokáže opravdu jen hlupák!
    Pokud je Anna pod vaší úrověň tak proč tedy chodíte na její stránky??
    Já si Anny všimla poprvé jako Zuzky Haselbachové a hned sem si jí zamilovala. Páč její herecký výkon byl naprosto přesvědčující a samozřejmě i další její role a nejen filmové. Soudit dokáže každý ale to co ona jen málokdo!
  • setkání

    Čaute všichni, to byste nevětřili,ale dneska jsem jí potkala v naší školní jídelně v kroměříži. mám i autogram;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit