Přejít na výpis diskuzí

Annie Lennox

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Annie Lennox

    Všechno nejlepší :-) :-)
  • Nádhera

    Na svůj věk vypadá velice dobře a má nádhernej hlas. Já mam její vánoční album a je to vážně kvalita!!! *15*
  • lenullka

    annie

    Nedávno jsem slyšela on annie lennox a david gray písničku full steam. Je to naprosto úžasná písnička. Určitě stojí za poslech *4*
  • Umí XD

    Jediné co od ní můžu je písnička Into The West, která prokládá děj filmu Návrat krále a pak hraje na konci. Je to vůbec jediná která mě dokáže rozbrečet.
  • Novy duet s Davidom Grayom

    http://www.youtube.com/watch?v=czvx yDgqxmM&feature=related
    alebo napiste do youtube Annie Lennox David Gray - Full Steam *4*
  • :-(

    Miluju její písničku WHY..
  • Novy singel

    25. 5. vydala novy singel z albumu Annie Lennox collection-Pattern of my life.
    link na video: http://www.youtube.com/watch?v=fQKZ uERDpiU
  • vyberovka

    v marci vydava vyberovku svojej solovej kariery.okrem znamych hitov sa tu objavia aj 2 nove pesnicky.jedna z nich uz v tychto dnoch vychadza ako singel a vola sa shining light. viac info: www.annielennox.com *3*
    • Re: vyberovka

      fantasticke video k novemu singlu SHINING LIGHT: http://www.youtube.com/watch?v=XoOa BsB30lU *3*
      • Re: Re: vyberovka

        singel Shining Light je zaradeny aj v musicboxe-0448 *5*
  • 4izzy

    annie

    nejlepší song je WALKING ON BROKEN GLASS!!!!!! Dr.House je tam upa úúúlet *14*
  • novy album

    songs of mass destruction vychadza teraz 1. oktobra. rad by som vedel,aky mate nanho nazor....diki *4*
    • Re: novy album

      to album je naprosto skvělé,dle mého názoru, je to její nejlepší deska.
      • Re: Re: novy album

        Album je veľmi dobrý, aj keď v prípade tejto interpretky sa ja nemožem objektívne-nestranne vyjadriť či je to jej najlepší album *3* . Vlastne sa to ani nedá bol by som asi nestranný, keďže všetky jej albumy majú určitú silu a to nielen tie 4 z obdobia sólovej kariéry a sú proste "naj". A tak sa pokúsim objektívne k tomu poslednému - podľa mňa fakt super "dielko", ale komerčne mu velké nádeje nedávam aj keď by som bol rád ak by som sa mýlil. Tematicky je zameraný na veci, ktoré ľudia dnešnej doby dosť neradi počujú. Hudobne tam veľa nových prvkov nieje, asi také ďalšie mínus. V piesni Sing by bolo lepšie ak by sa dal vačší hlasový priestor pre "Choir of 23", hlasový potenciál Annie je tam dominantný a myslím, že tak trošku na škodu veci. Príjemným prekvapením je pieseň Coloured Bedspread (...neviem či je to len moj pocit, ale akoby tak trochu návrat do éry Eurythmics s hudobným nádychom súčasnosti). Ako singel by mal celkom dobré vyhliadky. *4* A na záver mojou srdcovkou je skladba Smithereens...zo života a tak trocha o živote/životnosti mojich vzťahov. Srdečne Vás všetkých zdravím a prajem všetko dobré. *5*
        • Re: Re: Re: novy album

          Zdravím Vás. Nejsem si jistý ale docela mne zaráží,proč vůbec radia nehrají Dark Road?Ani firma BMG ,která album zde vydala, žádné větší promo neudělala.Také k Annie nedokážu být objektivní ale dle mého názoru to album stojí rozhodně za to.je to zkrátka vyjímečná osobnost,prostě Diva... *3*
          • Re: Re: Re: Re: novy album

            To by zaujímalo aj mňa, prečo sa pieseň nehrá v rádiách. Problém asi nebude len v našich zemepisných šírkach, keďže z hitparády UK Top 75 singel vypadol už po dvoch týždňoch. Dokonca momentálne ani album Songs of Mass destruction nieje v TOP 75 UK albumovej hitparády a vypadol tuším po 7 týždňoch - chcelo by to z albumu vytiahnuť nejaký komerčnejšie ladený trhák (Coloured Bedspread). Dark Road je fantastická pieseň ale bežného poslucháča, ktorý nie je fanúšikom Annie a nezameriava sa na texty, táto pieseň na prvé počutie neosloví. Snáď je potešujúce aspoň to, že hudobná televízia MUSICBOX SK-CZ zaradila túto pieseň do svojho vysielania, takže nieje problém si ju dať zahrať. Jej kód je 3780.Zdravím všetkých *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: novy album

              no moj prispevok bude trocha obsiahlejsi...ja som velkym fanusikom Annie od albumu Bare...chcem sa vyjadrit postupne ku vsetkym solovym doskam,lebo z ery Eurythmics mam len zopar pesniciek ktore pocuvam...
              album Diva je skvely-uzasne melodie a velmi hlboke texty (skoda pre tych co anglicky nerozumeju)-mojou oblubenou je pesnicka Gift...naozaj tu ukazala svoj talent aj bez Dave-a poprela tak reci, ze bez neho je stratena
              album Medusa...mozme hovorit o albume cover-verzii...tym ze to neboli jej pesnicky (okrem myslim no more i love you´s a este nejakej)nejde z toho albumu taky odkaz a ko z prveho...hoci songy su svojim sposobom autenticke- Annie do nich dala to svoje
              album Bare je podla mna najlepsi album, ktory doteraz mala...jednoznacne. co ma vsak nenormalne priam serie!-je otrasne promo k albumu. ani jeden videoklip!!! nechapem...?!? *10* keby bola spravila Loneliness, Honestly, Wonderful a vobec kazdu pesnicku okrem poslednej- jednoznacne by bol z toho uspech ako hrom- no bohuzial veci sa maju tak jak sa maju...na debilnu britney sa asi lepsie pozera (ja viem je to o prachoch a nie o talente)...
              no a Songs of mass destruction- velmi zvlastny album...je evidntne ze Annie si svoje uz "odzila"(myslim tym zivotne skusenosti). je v nom citit akysi chaos, zmatok ale zaroven ako keby mala vsetko pod kontrolou...a opat co ma vytaca....promo. neviem preco n zaciatok nevypali nejaku pecku, aby sa dostala do povedomia ludi, ze je tu opat s novym materialom...smithereens, big sky- toto mali byt uvodne single. potom nech si vydava aj dark road, sing a vsetky tazke songy ale na zaciatok nieco catchy...tolko moj nazor...
              na zaver by som chcel vzdat hold ANNIE LENNOX, pretoze taky talent tu uz nebude a dufam ze turne po europe, o ktorom sa posuskava bude pravda *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit