Přejít na výpis diskuzí

Astrid Lindgrenová

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý kromě dětství, které bylo šťastné, měla těžký život. Přesto se dožila
    94 let.
  • děti z bulerbznu,detektiv Kalle a spoustu dalších :-)
    • U Astrid sem fanoušek-překlep :-)
  • Výborná spisovatelka. Hltala jsem její knížky jako dítě a hltám je znovu, když je čtu svým dětem :-) Nejvíc se nám líbí Ronja dcera loupežníka a Děti z Bullerbynu :-)
  • Chtěla bych se zeptat umřela na nějakou chorobu nebo na stáří (přirozenou smrtí) Předem moc děkuji.
    • Poslední bod životopisu na : http://www.cesky-jazyk.cz/zivotopisy/astrid-lindgrenova.html
  • Byla dobrá *3*
  • byla docela hezka a dobra

    *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14*
  • vymyslena pohadka

    ahoj mám příběh vymyšlené pohádky a nevím jak tuto pohádku využít nevíte do by měl zájem o tu pohádku prosím napište mi na e maeil j.zemlicka55@seznam.cz děkuji mockrát *7*
  • Anonymní mesto OYech

    Sorry ale je straaná spisovatelka
    • A můžete to nějak rozvést? Co je na ní tak strašného? Zvláštní, že ji celý svět hltá...
    • je super

      Byla to super spisovatelka drive nez jsem videla PIPI DLOUHA PUNCOCHA tak jsem ji musela prece precist cetla jsem ji necely tyden a to ma neuveritelnych 261 stran je to bezva cist a pak se divat.taky jsem cetla DETI Z BULERBINU jako povinou cetbu ve skole .Mely sme vyhrazene 3 hodiny zatim co vsichni delaly hlouposti tak ja to stihla precist cele. ostatni dostaly poznamku ja dostola pochvalu *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit