Přejít na výpis diskuzí

Audrey Kitching

OSOBNOST 7.9.2007 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday!

    Vše nejlepší, krásná a inspirující vílo...
  • blogerka-483

    Happy B-Đay

    přeJu wšechno NeeJ x) <3
    ona je užasná! x)
  • shifa

    .

    http://ajischi.blog.cz/ *3*
  • avril-ka

    nawstivthe muj blog

    Awooj!!plss jukněte na můj blog!!
    www.hanna-beth-nejj.blog.cz
    budu stráášně mooc ráda!!jestli tky nějákej máte tk mi napište do profilu a klído juknu nb se podivam *5*
    pp *5*
  • roxy-peroxid

    Scene blog.

    www.scene-muffins.blog.cz
  • kosisqa

    cheš něco víc?

    chceš se o Audrey dozvědět něco víc nebo se podívat na novinky? :) zavítej na http://audrey-daily.blog.cz/ snad nejnovější blog o téhle princezně,která je čímdál více dospělejší :) a už není tolik drsná jako bývala :)
    • Re: cheš něco víc?

      ja bych chtela vsechno vedet oni co posloucha atd *14*
    • kosisqa

      Re: cheš něco víc?

      a abych nezapoměla - jsou tam všechny photoshooty roku 2009 a pokud nejsou napište,které chybí :)
  • ms.amazing

    CO TO JE? =O

    Tahle "holka" je naprostá katastrofa!Co to má na tý hlavě?? =O Strašný! A nejhorší na tom je že je jí 24 a už z toho asi nevyroste! :D
    • Re: CO TO JE? =O

      Já jí mam celkem ráda.Ty růžový vlasy sou divný,ale když se jí to líbí...Maj teda kráááááááááásnou barvičku,ale na hlavu bych si to nedala.Když sem si prohlížela její fotky,tak mě z tý růžový boleli oči xP
      • kosisqa

        Re: Re: CO TO JE? =O

        když jsem viděla Audrey poprvé řekla jsem si : co to proboha je?? tohle existuje?? ten piecing v noce a ta barva vlasů?? božee...
        ale teď? mám ji moc ráda,protože je taková jaká je a jaká chce být ;) a navíc se moc dobře stará o svoje fandy,takže niak namyšlená taky není *14*
    • kiki-kika

      Re: CO TO JE? =O

      chtela bych videt tebe, ma nahodou skvely styl!! podivej se do zrcadla! *7*
      • ms.amazing

        Re: Re: CO TO JE? =O

        Když se kouknu do zrcadla vidím krásnou,inteligentní a chytrou (atd..) slečnu..Radši se tam koukni ty a nebo stačí když se koukneš na jednu její fotku (týhle zrůdičky) a máš to jako zrcadlo...Kdo to kdy viděl růžovou hlavu..Vypadá jak šlapka a taky od toho daleko mít nebude!!! Fůůj taková blitka
        • missmartinqa

          Re: Re: Re: CO TO JE? =O

          helee...audrey je aspon originalni....
        • Re: Re: Re: CO TO JE? =O

          Eheh :D Jo souhlasim s tebou :D K šlapce vzhledově nemá daleko *1*
          • kosisqa

            Re: Re: Re: Re: CO TO JE? =O

            to bylo možná dřív *3* ale teďka v celku změnila styl - a když ji teda nemáte rádi,tak co sem chodíte? *1* nechápu tyhle lidi *1* asik nejste tak inteligentní jak píšete *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: CO TO JE? =O

              souhlasím stebou... když se lidem nelíbí určitý člověk tak proč chodí na jeho stránky a píší sem... nikdo kvůli vám nezmění názor jenom proto že vy chcete ! *13*
              jinak Audrey Kitching je ta NEJ NEJ NEJ scene kterou "znam"... je mim velkym vzorem *14* *14* *14*
  • ajusinkal

    Vše nej

    Aundrey, přeji ti vše nejlepší k tvým narozeninám!! *14* *14*
  • adinkalvicekkaty

    Všechno nééj x)

    Všechno nej k narozeninám Audrey !!

    Tahle scene queen má super styl a její fotky sou krásný tak ať jí to vydrží x)
    *3*
  • lady_cullenqa

    Happy birthday !!

    Veselé narozeniny *14* *5*
    Já tuhlenctu modlku aten styl prostě Ž3Růůů *15* *14* !!! Tohle je nejfic borka !! Jdu ji popřát k narozkám i na můj blog x) Když tak se stavte xD> crazy-story.blog.cz *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit