Přejít na výpis diskuzí

Aura Dione

OSOBNOST 2.1.2012 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všecičko nej k narozeninám a máš mocinky pěkný písničky
  • Lidi,tenhle song,už jsem slyšel před cca 2 lety ...(jenom si matně pamatuju tu melodii toho songu)
    Je to možný ? poslouchám to dokola a něco mi to připomíná a nemůžu a nemůžu vzpomenout na název toho songu...
    Je-li tu někdo,kdo by veděl tak prosím o název ;-)
    • myslím že to je I will love you monday (365) ;))
  • ty zuby nejsou tak zlý
  • co ma ura zo zubamy nic zlo pekne spiva *14*
  • AURA DIONE IS BEST
    Mě se hrozně líbí a vy ji přestaňte pomlouvat!
    Copak vy jste někdy vydaly album? ne nevydaly. Zazpívali jste někdy písničku, vložili ji na youtube a stali jste se uznávanou osobností která se oběví třeba i v popcornu nebo bravíčku atd? Ne! tak ji laskavě přestaňte pomlouvat a nemáte ani odvahu si stoupnout na pódium a zpívat. Tak radši zklapněte a když už chcete pomlouvat, tak alespoň nějak slušně. Je mi z vás zle *10*
    A ty písně si taky zkládá sama a to by jste už nedokázali vůbec. Tak alespoň nějakej respekt jasný? Jo možná je stejně bláznivá jako Lady Gaga, Nicki Minaj atd. ale ty kostými jsou jiné než si to vymysleli jiné star takže ona v žádném případě nekopíruje. Tak už bbuďte ticho a pomlouvejte si to někde jinde jasný?! *16*
    • Bud sticha kravo *10* *10* *10* *10* *10*
  • Je dobra a dobře spiv a ten kdo si mysli že ne tak at tu vubec nepiše takove srački *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Je dobra a ten kdo si mysli že ne tak at tu vubec nepiše *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Je skvělááááááá *15* *1*
  • Nic proti ní nemám, ale určitě vydělává dost na to aby si opravila přední zuby... ve videoklipech vypadá otřesně a taky by mohla zlepšit svůj zpěv, na youtube jsem ji nenašla na živo jinak než na playback a když zpívala živě, tak zpívala falešně, uznávám, taky nejsem žádná primadona, ale zlepšení by bylo 100% plus. Jinak se mi její oblečení docela líbí. *3*
  • nojo tak jí nezávidte že ona penez že míže rozhazovat se kouknete na sebe a pak komentujte ty ostatní
    možná na tehle foto není bohvíjaka ale vi všichni jí zzzzzzzzzzzzzávidíte *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit